Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten miért kezdeményezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten miért kezdeményeznek a nők, vidéken miért nem?

Figyelt kérdés

80 ezres városba születtem (18 év), 150 ezres városban jártam egyetemre (6 év) és most költöztem fel Budapestre majdnem egy éve. Itt kezdeményeznek a lányok néha, azt vettem észre. Persze tudom hogy legtöbbször azért a férfinak kell. Nem vagyok külsőre a legvonzóbb 10%-ban, de azért ronda sem vagyok.


Ezek most télen történtek még pl: A könyvesboltban állok a nyelvkönyveknél és egy lány megkérdezi, hogy kínait tanulok-e, de nem, mondtam neki hogy japánt. Aztán beszélgetés, randi, szex is volt. Ahová sokat járok Spar ott egy szőke, rövid hajú, piercinges, szép arcú csaj a kasszánál beszélgetni kezdett szinte velem, aztán csak később vágtam le hogy érdekeltem. Máskor amikor visszamentem és éppen árut pakolt, akkor kérdeztem tőle valamit áruval kapcsolatban aztán ugyanígy beszélgettünk kicsit, aztán randi, stb...

Vagy itt pl sokkal több jelet is adnak a lányok szemezéssel, vagy van hogy az ember közelébe jönnek, stb.


Vidéken felnőve, hogy a lányok szólítottak volna meg vagy a másik fajtát kb soha nem tapasztaltam. Mi ez a nagy különbség?


2018. márc. 5. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Videken gondolom tobb a regiesebb felfogasu lany, vagy foleg a szuleik ugy nevelhettek oket. Itt is vannak ilyenek, de pl nekem sincs kifogasom a kezdemenyezes ellen, ha megtetszik valaki.
2018. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Lehet,hogy csak most figyelsz fel ezekre a jelzésekre,korábban nem vetted észre.
2018. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

#1 Igen, vidéken még más a felfogás, az egész család gyűjtögeti a kelengyét, hogy legyen elég a tiszta szobába, mire férjhez adják, nehogy még 20 évesen is vénlány legyen.

Tudom, hogy ez túlzás, de ne tegyünk már úgy, mintha a "vidéki" felfogás leragadt volna 40-50 évvel ezelőtt, míg Budapest már a következő évezredben van.


A kérdésre válaszolva, Budapestet azért sűrűbben lakják/élik, mint bármelyik vidéki várost, nagyobb az esély, hogy olyan lánnyal találkozol, aki kezdeményez. Nem nyitottabbak vagy modernebbek semmivel, egyszerűen csak több emberrel találkozol, jobbak az esélyek erre.

2018. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott eszembe hogy egy kisebb városban ha rosszul sül el a kezdeményezés akkor nagyobb az esély arra hogy utána összefussanak és ez kínos lenne.

Persze ez nem tudatos hogy "őt gyakran látom ezért tuti nem fogok kezdeményezni"


Pl: magyar nagyvárosban élek (konkrétan Pécsen) és rengeteg olyan ember van akiket nem ismerek csak látásból ráadásul elég gyakran a város különböző helyein.

Tehát ha látok egy helyes srácot (vagy bárkit igazából) aki megfog , elég nagy a valószínűsége hogy újra látom.

Pesten ennek kisebb az esélye és nagyobb annak hogy többet sose látom.


Kisvárosokban meg falun meg szinte elkerülhetetlen ahol mindenki ismer mindenkit.

2018. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*tehát a város különböző helyein látom őket
2018. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!