Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha hosszútávú kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszútávú kapcsolatot keresek, azt vidéken, vagy Budapesten lehet könnyebb találni?

Figyelt kérdés
25/F, aki nem kimondottan nőideál.

2018. márc. 5. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Videk.

Eddig mindig videki baratnoim voltak. Akar milyen is elmaradott videk volt, mindig volt 1-2 akik normalisak voltak.

A varosi nok kb kefelnek ossze vissza, de amugy a videkiek is-mert ott van, hogy a fel falu azment mar rajta.

A varosi nok inkabb tobb vasat tartoak, szabaddabbak...a videkiekben van egy kis tartas.

Persze csak altalanossagban.

2018. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
ha csóró vagy egyik se, ha gazdag, bárhol
2018. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Vidéken szerintem több a kaphatóbb csaj, mivel nagyobb eséllyel kevesebb az ismerősük, nem próbálkozik be annyi pasi náluk, ezáltal nem olyan nagy az egójuk, mint a budapestieknek.
2018. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diavolino44 ***** válasza:

Szinten videket mondanam. Egy videki kisvarosban nagyjabol egyutt no fel az ismerkedo generacio, s kialakul, ki hol van a rangletran. S abbol kitorni, baromi nehez.


Ha ismerkedest akarsz gyakorolni, akkor mindenkepp fovaros, mert ha nincs tapasztalat akkor barhol probalkozhatsz, nem lesz szerencsed.

2018. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidéken lassabban mennek a dolgok, szóval ott talán a félrelépésnek egy picit kisebb az esélye. Amúgy úgy vettem észre, hogy ismerkedni Budapesten sokkal könnyebb. Amíg vidéken a buszon mindenki elvan foglalva a saját kis dolgával, Budapesten egy este alatt egy lánnyal ismerkedtem meg a metrón és eggyel egy buszon, meg mellettük egy csomó csajjal összemosolyogtunk. Nyitottabbak az emberek a fővárosban.
2018. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol. Budapesten sem csak budapesitek vannak, ez az egyik. Minden helynek megvan a maga jellegzetessége, de túlmisztifikáljátok, nem a hely határozza meg, hogy van normális ember vagy nincs. Persze, olyan szinten igen, hogy szórakozóhelyről ritkán jön össze értelmes kapcsolat, de komolyan egy városnyi embert tekintesz homogén csoportnak? Ez szánalmas.


Btw, Kaposváron is éltem, Budapesten is, mindkét helyről született több éves kapcsolatom és máig (10+ év) tartó barátság...

2018. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Pestre költözött vidéki lányok is normális értékrendűek.
2018. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
itt a kettes, lehet lepontozni de akkor is így van, pláne, ha a kérdezőhöz hasonló nem nőideálról van szó, de ezt majd úgy is megtapsztalja a kérdező, és így nekem lesz igazam
2018. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!