Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan fiatal lányt, amelyik nem r_banc? Azok a fiúk, akik találtak normális lányt, leírnák, hogy hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

25 körüli pasi vagyok, ezért a melóhelyemen lévő 19-22 éves gyakornok lányok pont megfelelők lennének párkapcsolati szempontból. Legalábbis korilag és külsőleg, belsőleg már annál kevésbé.

Úgy látom, hogy a könnyűvérűség az Y-generációban már szinte általános, de a mostani tiniből épp felnőtti létbe átlépő generációnál még ennél is brutálisabb a helyzet.

Egyszerűen mindenkivel dugnak, hármasba, négyesbe, százasba, bulin, kocsiban, szinte idegenekkel, évtizedekkel öregebb, pocakos főnökkel, fűvel, fával, kutyával, macskával, mindenkivel. Ide kerülnek, és már megy a tipikus, vihogós, csitris csevegés, hogy ki alá akarnak befeküdni, melyik főnököt sz***ák le. És ez halásosan komoly.


Nekem már vagy a 4. ilyen csaj ajánlkozott fel "elmegyünk bulizni meg elleszünk" szintű dumával, de ilyen idősen már kicsit többre vágynék, egy normális társra, aki nem a farkak habzsolásával tölti a szabadidejét.


Idősebbek sajnos annyira nem jönnek be.



2018. márc. 5. 17:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű, de nem is lehetetlen.

Nem kell görcsösen keresni, és akkor ott talál rád, ahol nem is számítanál rá.

2018. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%

Chat.hu, anotalk, gyakorikerdesek.hu, Strangers.hu.

Alakrom, ezek kb a megrosszabb oldalak, szenny ooldalak. De mindig ezeken talaltam meg a normalis lanyokat. Olyan fel ev-1 ev kellett, ahhoz, hogy ezeken az oldalakon raakadjak egy nosnalis lanyra. 1 es 2 eves kapcsolataim lettek onnan.

Nagyon nagy turelem kell, de eddig mindig olyanokat talaltam ezeken, akik kulsore es belsore is normalisak voltak.

25/f

2018. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
12%
Én meg pont ribiket nem találok akik konnyuveruek és bevallalosak. Mindig olyanokat találok akik komoly kapcsolatot akarnak aztán ezen megy a huzavona.
2018. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
43%
Ebben a korban már rég foglalt az összes normális lány. Nagyon kevesen vannak, viszont nagyon nagy rájuk a kereslet.
2018. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

"Úgy látom, hogy a könnyűvérűség az Y-generációban már szinte általános...."



Mindig is így volt.

Szüleid soha nem fogják neked elmesélni, mik mentek a KISZ és építőtáborokba vagy egy buliban.

Idővel kinövik és komolyabbak lesznek.

2018. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
És a 25 évesek miért nem megfelelőek?
2018. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
16%

#3

Jelen pillanatban nalam is ilyesmi a baj. Annyi kulonbseggel, hogy en tartos kapcsolatot keresek, parkapcsolatot, de eddig az utobbi 2 honapban, mind 17-25 eves szuz lanyok akadtak belem, akiknel bizonyitani kell, teperni stb, plusz, hogy ne azt higyje, hogy csak megdugni akarom stb.

Ott a problemam, hogy nem talalok olyat, aki legalabb tul van 1-2 kapcsolaton. Elegge zavaro, hogy csak szuzekbe botlok, nekem az se lenne problema, ha elottem egy fel falu atment volna rajta. De nem, valahogy vonzom a szuzeket.

2018. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%

Na igen,szerintem sokaknak ugyanez a problémája,de hát olyan ez,mint az autóvásárlás. Előre meghatározod magadnak a paramétereket,aztán rádöbbensz,hogy olyat alig találsz. Ha meg találsz olyan modellt,évjáratot és külsőleg is rendben van,kiderül azért olyan olcsó,mert valami gond van a működéssel. Kénytelen vagy kompromisszumot kötni.Vagy veszel egy olyat,ami a célnak megfelel,de folyton bajod lesz vele és talán rövid úton tovább is adod,vagy jársz gyalog,lesed a hirdetéseket,hátha meglesz az "igazi".


De már csak ha józan paraszti ésszel belegondolsz,amelyik autó olyan,amilyenre vágysz,azt nem sűrűn cserélgetik,mivel a tulajdonos meg van vele elégedve.Tehát sokkal több ideig van használva,mint ahányszor éppen eladó. Ha éppen eladó (ami ritka),akkor meg gyorsan elkapkodják. Ez az a kicsi idő,amikor a rendes lányokkal is lehet valamit kezdeni,mert ugye amíg nem "eladók" addig hűségesek is. Akkor kell lecsapni rájuk,mint légy a sz..rra.

2018. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem a 24-27 éves korosztály fura.

Vagy nagyon exhibicionista/hedonista/karrierista, vagy már a habos-babos esküvőjét meg a gyerekeit tervezi. Vagy olyan egzisztenciát vár el, amit alkalmazotti létből lehetetlen biztosítani, még diplomás munkákkal sem, mert hetente másik üdülőparadicsomból akar bejelentkezni az instagramra. És a többsége már tényleg foglalt, vagy el van jegyezve.

30 év körüli szinglik közt vannak olyanok, akik belsőre szimpik, külsőre viszont nem. Meg gondolom ők sem járnának fiatalabbal.

A másik válaszoló meg nem tudom hol lát tömegesen huszonéves szüzeket, pláne 25 éveseket :D

Nincsenek nagy elvárásaim, egy 2-3-4 évvel fiatalabb, intelligens, aranyos, nem r_banc lány.

És természetesen tetsszen, mindenki olyannal jön össze, aki tetszik neki és szépnek tart, szóval felesleges álszenteskedni.

Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány ilyet találtam eddig.

2018. márc. 5. 18:11
 10/31 anonim ***** válasza:
81%
"Egyszerűen mindenkivel dugnak, hármasba, négyesbe, százasba, bulin, kocsiban, szinte idegenekkel, évtizedekkel öregebb, pocakos főnökkel, fűvel, fával, kutyával, macskával, mindenkivel." Jó mocskos fantáziád van, meg kell hagyni. Lehet a normális lányok tartanak tőled, mert látják mennyire dühös vagy a világra.
2018. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!