Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy 5 éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 5 éve nem tudom elfejelteni az első szerelmem? Ma kitett egy képet instagramra, és ahj, azok a gyönyörű zöld szemek/göndör haj/pofi/mellek/test. Órák óta csak azt nézegetem.

Figyelt kérdés

Az írtó aranyos belsőréről már ne is beszéljünk.

Soha nem lesz már még egy nő, aki ennyire tetszene és ennyire szeretném?



2018. márc. 5. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Linkeld át, hadd nézzük meg mi is mekkora szépség.
2018. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ide is johet a link.
2018. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Normális, pont a napokban néztem meg facebookon az első "csajom" akivel először smároltam, és nagyon megdugnám :D

Akkor is szép volt, de jót tett neki az a több mint 10 év, tiszta bomba csaj lett.

2018. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nálam ugyan ez :D Nézegetem facebookon és mondom magamban, hogy basszus, ez csak évről évre fullosabb lesz.
2018. márc. 5. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Kép?
2018. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyugi lesz még, több is.

És még mondják, hogy a férfiak érzéketlenek.

2018. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezt a képes dolgot hogy gondoltátok?...

Személyiségi jogok?

2018. márc. 5. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Bizalom?
2018. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi van a bizalommal?
2018. márc. 5. 19:22
 10/11 anonim ***** válasza:
hát így nehéz lesz esélyt is adni az újnak. Én is mindig nézegetem az exem...nem is jött azóta össze egy párkapcsolatom se senkivel.
2018. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!