Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek kis hazánkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kis hazánkban melyik típusú szakítás a jellemzőbb: a durva, egymásra kígyót-békát hajigáló vagy a békés, baráti elválás?

Figyelt kérdés

Ti mit láttok a környezetetekben, ill. nálatok melyik típus érvényesült eddig? Inkább haraggal, keserűséggel átitatott szakítások, válások vannak itthon, vagy az a jellemzőbb, hogy emberi módon, békésen mennek külön utakra és a jó viszony ezután is meg tud maradni?


Ha ti visszagondoltok az egyes volt párjaitokra, inkább mosolyra görbül a szátok vagy dühbe gurultok? Mi a jellemző?



2018. márc. 6. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem háromból kettő békés, baráti, és a harmadik sem kígyót-békát hajigáló volt.
2018. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a kettő között. Mi sem váltunk el túl szépen, mert vagy én, vagy a férfi nem gondolta úgy, hogy ezt le kellene zárnunk... De sosem volt az én műfajom utálkozni meg mocskolni azt, akivel éveket vagy legalábbis hónapokat voltam együtt, annyira nem ismertem félre azt, akibe beleszerettem és akivel együtt voltam ennyi ideig.


Szerintem a leggyakoribb az, hogy elváltok egymástól relatíve békében, de nem akarjátok egymással tartani a kapcsolatot és nem érdeklődtök semmilyen mértékben egymás után.

2018. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, ha visszagondolok, csak az jut eszembe, hogy "milyen jó volt". De ha arra gondolok, hogy most beszéljek meg jópofizzak vele, kiráz a hideg. Csak udvariasságból tenném, de vágyat nem érzek rá, hogy ilyen mértékben is a jelenem része legyen.
2018. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ignis Subdialis ***** válasza:

Szerintem ez a társadalmi osztálytól is függ, van ahol a brazil szappanopera stílus a társadalmi minta.

Körülöttem (és az életemben) a legtöbb példa a békés szakítás, későbbi kapcsolattartással is esetleg. Valami értékeset láttam abban, akivel együtt voltam, s az ilyen értékek időtállók.

2018. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!