Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megereszkedett/elhízott/igényt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megereszkedett/elhízott/igénytelen/csúnya nők! Titeket mennyire zavar, hogy ha egy csinos fiatal lány szarik, akkor a férfiak számára az is a "jaj de cuki" kategória, tőletek meg már akkor is undorodnak, ha ásítotok egyet?

Figyelt kérdés
Rosszul esik ez nektek?

2018. márc. 7. 16:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%
szerintem ők nem annyira önérzetesek, de azt már többször hallottam más fiúktól egy bombanő láttán, hogy még a fost is kinyalnák belőlük úgy tetszik nekik
2018. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen ez a vonzalom, fordítva szerinted nem így van?

Ha egy helyes pasi bénázik, akkor "jaj de édes, odamegyek segíteni neki", ha meg egy csúnya pasas, akkor "fúúú nézd már azt a nyomorék balfaxt, tisztára felbassza az idegrendszeremet"

2018. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem tartozom az általad megadott kategóriába... De szerintem nincs ezzel baj. A baj azzal van, hogy sok pasi szánalmasan vak lesz a nő külsejétől.


Mikor tényleg elég egy testhezálló ruhát felkapnod egy élénk rúzzsal és kb mindenre meghívnának meg hazáig cipelnének, pedig be sem mutatkoztál...:D Úgy át lehetne verni és ki lehetne ezeket használni, mint a huzat. Sőt, még élveznék is. Na, ez a szánalmas, mikor a belső felé nincs elvárás támasztva. Akár nő, akár férfi.


Nekem meg csak bizsereg a nyelvem, hogy megmondjam, hogy megmondtam. De nem teszem, általában.

2018. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
2%

"Nekem meg csak bizsereg a nyelvem, hogy megmondjam, hogy megmondtam. De nem teszem, általában."


Ha ez a véleményed, vállald fel :)

2018. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
15%

Egy közmunkás első neszre is üvölt a főnökével míg egy Goldman Sachsnál nyelsz hármat négyet ha a vezetőd lecsesz mert a karriered és az életszínvonalad forog kockán.

Remélem érted a hasonlatot.

2018. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Elég neki, hogy átvágták és nekem/nekünk lógatja az orrát. Nem hiányzik neki, hogy megmondjam, hogy szóltam előre, mert kívülállóként távolról le lehetett vágni, hogy ribivel kezdett.
2018. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs Goldman Sachs. Az meg csak a főnököt minősíti, hogy nem kíváncsi az őszinte véleményekre, meg kirugdos miatta.
2018. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Én feszes vagyok, karcsú, igényes, de olyan csúnya, hogy az első három pont jelentőségét veszti. Nem tapasztaltam ilyesmi hozzáállást férfiak részéről, ennél azért kulturáltabb közegben mozgok.
2018. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
7%

Tehát fordfítom,egy vonzó csinos nő negatívum ugye?


Persze pont az elhízott nők szajkózzák ezt,holott annyim keserűség van bennük az irigység végett,hogy csak úgy füstől.


Én velem minden csinos lány kedves mosolygós mindig sőt elkezdenek velem dumálni.


Míg volt olyan,hogy egy dagadék elkezdett ugatni nekem,bekóstolt.

Ennyit erről az elméletről.

2018. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
2%

,,Magyarországon nincs Goldman Sachs. Az meg csak a főnököt minősíti, hogy nem kíváncsi az őszinte véleményekre, meg kirugdos miatta."


Igen őt minősíti és szerinted ez kit érdekel?

elveszíted a kiváló melód,majd mond ezt a családnak is ha nem lesz miből menni nyaralni,dehát a főnök nem ért meg csak ő a hibás.

Attól még nem lesz egzisztenciád..

2018. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!