Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ismerkednètek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkednètek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

23 èves, soha nem volt bnője, ebből kifolyólag szűz.


Szeret zenèt hallgatni, filmet nèzni, túrázni, fènykèpezni, mozizni, stb.

Nèha kissè gyerekes, de vannak komoly tervei is, pl. vállalkozas indítas, család alapítás.


Ismerkednètek egy ilyen sraccal?


2018. márc. 12. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert idősebb párt szeretnék, viszont gyereket nem.
2018. márc. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne, mi akadálya? Ha a srác is belevágja magát az ismerkedésbe és nem csak ül és vár, akkor bármi megtörténhet.
2018. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

"Sziasztok, egy fiú vagyok, szeretem azt amit mindenki szeret és szeretnék nagy dolgokat csinálni az életben, habár eddig még semmit nem csináltam!"


"Szia, én pedig egy lány vagyok, aki szintén szereti azokat amiket szinte minden ember szeret. Én sem csináltam még szinte semmit, de attól még akarok, szerintem minket egymásnak teremtettek!!!"


Ennyi leírás kb semmit nem mond el rólad.

2018. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeret zenét hallgatni, filmet nézni, mozizni. Hű! Jó, hogy nem azt írod, hogy szeret enni és levegőt venni... Ez nem hobbi, ez egy alap tevékenység, amit az emberek szoktak szeretni...


Annyira infantilisen jellemzed magad, annyira "egyszerű ember" vagy, hogy nekem ez már kényelmetlen. Szóval biztos, hogy nem lennék erre vevő. Egy korombelitől többet várok, sokkal személyesebb elfoglaltságokat, sokkal részletesebb jellemzést a hobbijain és a szüzességén kívül. Mert egy kapcsolatban nem igazán ez fog számítani és nem is igazán érdekel vagy befolyásol egyik sem.


A vállalkozás meg a család szépen hangzik, de 15-től 35-ig melyik ember nem gondolt erre? Ennél körvonalazottabb jövő kellene, főleg egy olyan embernek, aki normális esetben már túlvan egy szakmán vagy egy egyetemen, ha nem kettőn...


Nekem ez üres és kevés. De biztos van, akinek meg én vagyok sok és irritáló a magam komplexitásával. Biztos lesz párod, csak könyörgöm, ne úgy mutatkozz be, ahogy a vegánok szoktak, hogy jóformán előbb tudod, hogy vegán, mint a keresztnevét. Nálad ugyanez a szűzzel...

2018. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
am nem azért de turázni meg ilyenek én is szivesebben művelném .Ezzel nincs gond sztem .Találsz majd olyan nőt aki hasonloan gondolkodik mint te .:)Sok sikert !
2018. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!