Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan lánnyal, akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, akire ha ránéztek a szívetek leszakadna annyira cuki lenne, ha megdugták párszor egyéjszakás kalandok alkalmából fiúk?

Figyelt kérdés

Egy albérletbe lakna a barátnőivel, és amikor kicsit vadabb lett egy-egy buli a kelleténél, vagy úgy alakult az ismerkedés, akkor becsúsztak egyéjszakás kalandok.

Titeket zavarna, vagy túltennétek magatokat rajta, ha a lány részegen bevallaná, hogy nagyon szeret titeket, és soha nem csalna meg titeket?

Valahogy engem taszít a gondolat, hogy mindenféle jöttment hipszter csicska bemocskolta, meg hogy nem biztos, hogy sokáig maradna 1 ember mellett.



2018. márc. 12. 22:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
75%
Kettős mérce. . . Bezzeg ha pasi dugott bulikban az dicsőség, de ha nő az már k**rva. Ilyen a beteg társadalmunk. :/
2018. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy ezzel indulunk.

Azt elfelejtettem írni, hogy


!!!!!!!!!!!!!!!FÉRFIAK VÁLASZÁT VÁROM CSAK!!!!!!!!!!!!

2018. márc. 12. 22:10
 3/64 anonim ***** válasza:
88%

Ebből lesz az amikor a 30évesen is a szűz lányt keresed. Jó reggelt ébresztő attól még, hogy te nem vágysz más társaságára az emberek 90%-a biztos.

Gondolj csak bele, hogy akivel összejössz jó eséllyel páran meg szétkrták előtted. :) :)

2018. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
27%

Csak dugásra kéne.

Egyébként ez a kommented után férfiként fognak írni, és ennyi.


#1

Igen kettős mérce, de ez van.

Minden nemnek megvan a szerepe.

Akkor lenne beteg világ, ha a nők cipelnék a cementes zsákot, amíg a férfiak ülnének otthon gyes-en.

Ja, ilyenkor már nem számít az egyenjogúság, amikor nem a ti károtokra történik az egyenlőtlenség?

Akkor tessék lenyelni azt a töredék dolgot, ami a ti károtokra történik az egyenlőtlenségből, és nem vergődni.

2018. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
45%
Engem leginkább amiatt bosszantana a dolog, hogy nekem hosszú-hosszú hónapokat kellett "küzdjek" érte, a legjobb formámat nyújtani, miközben másnak mint egy koszos felmosórongy úgy dobta oda magát, s az a valaki semmit nem mutatott fel neki. Lenne bennem némi durci. Ezeket az egyéjszakázgatós, lábukat pillanatok alatt szétdobós, magukat bárkinek odadobós nőket mondjuk alapból kerülöm.
2018. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
26%
Engem nem érdekelne múltja, a lényeg, hogy én megdughassam.
2018. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
36%
Nem, köszi. Elsőnek: nehogy már a mi tehessünk róla, hogy a nők ennyire felértékelik azokat a pasikat, akik végigdugták a fél várost
2018. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
A szúz lány, meg hogy idegenek/szinte idegenek kúrogatnak valakit nem ugyan az. Eddig egy barátnőm sem volt ilyen.
2018. márc. 12. 22:14
 9/64 A kérdező kommentje:

Valaki írta valamelyik kérdés alá, hogy egy lánynak van vagy 100 regisztrációja, és a toplistában is benne van.

Hobbija minden pasit le 0%-ozni.

Megnéztem ma pár kérdést, és tényleg ez megy.

Ez most komoly?

2018. márc. 12. 22:16
 10/64 anonim ***** válasza:
24%
Legalább be van járatva:)
2018. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!