Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kezdeményez nálam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdeményez nálam egy csaj sem akkor csúnya srácként vagyok számon tartva? 20/F

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm, és szerintem ez az oka, hogy én sem merek kezdeményezni senkinél sem aki tetszik, de ugyanakkor a nők sem nálam. Az egyetemről, kollégiumból pedig lehetnének páran. Ha egy csajnak bejövök az fél év után sem szánja rá magát arra, hogy kézbe vegye az irányítást?

2018. márc. 14. 00:36
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Hát, ezt hallottam már mástól is, hogy kezdeményeznek nála a lányok. De ha nálam nem akkor ez azt is jelenti, hogy én hiába próbálkoznék.

A kötetlen tét nélküli beszélgetéssel ha nekem nem jön be az illető akkor azzal nincs baj, nem igazán látszik rajtam, hogy problémám van ezzel.

Belegondolva tényleg azt csinálom amit leírtatok néhányan, hogy várok míg fel nem szed egy csaj. Ez még évekbe is kerülhet. De csak így érezném biztosnak azt, hogy én kellek neki, és nem hagyna el, nem találna jobbat mint én.

Visszatérve, valakit bejelölni szerintem csak akkor van értelme ha utána írok is. A lányok ugyebár azt sem fogják megtenni, akkor pedig hiába is volt az egész.

2018. márc. 14. 08:45
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
Én sem kezdeményezek, ha jól néz ki a srác, akkor sem. Az ideálom része, hogy képes vállalni a férfi szerepét a kapcsolatban, ebben benne van a kezdeményezés. Ha nem kezdeményez, akkor az pontosan olyan, mint mikor randizok valakivel, aki tetszik, és kiderül róla ez vagy az. Egyszerűen ez egy olyan tulajdonság, ami a szememben kiherél egy férfit. De kinek mi, én is konzervatívabb vagyok talán.
2018. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Skaiiripa ***** válasza:
100%
Kérdező, azt pedig várhatod, hogy márpedig őfelségednél kezdeményez fog bárki is lol
2018. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Egyetemre jarsz, s nincs egy csepp jozan paraszti eszed. Gratulalok.

Adok egy kis segitseget:

“Ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy a hegyhez.”

2018. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagy föltétlenül csúnya, max. nem vagy annyira érdekes sem nekik, vagy senkinek sem kezdeményeznek alapból.

Nem értem, hogy miért kell pont ebbõl következtetést levonni, ott a tükör.....A szingliségnek több oka is lehet, nem csak kinézet, a jellemed miatt is távol maradhatnak tõled a nõk.

2018. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Szerintem ha valaki olyan velem szemben, hogy: "várhatod, hogy én kezdeményezzek nálad" akkor az később is ilyen lenne. Úgy értve, hogy felületes és nem kezelne egyenrangúként, vagy valami ilyesmi.

#14-es ezt akkor én is mondhatnám, hogy ha én nem megyek a hegyhez akkor a hegy jön hozzám. Nem tudom ennek mi köze van ahhoz, hogy egyetemista vagyok, és, hogy nincs eszem.

A jellemem pedig egy ismeretlen lány nem ismeri. Olyan dolgokat meg nem szoktam csinálni, ami azonnal elriasztaná őket.

2018. márc. 14. 15:46
 17/25 A kérdező kommentje:

Vagy nem tudom. Lehet tényleg nem kimondottan a külsőm a probléma. Lehet valamikor éppen csináltam vagy mondtam valamit, amire már én nem emlékszem, ami nem volt szimpatikus egy lány számára, és ezért már elkönyvelt parasztnak, bunkónak. (Gondolok itt mondjuk olyanra, hogy a koliban hangosan mondtam valamit, és ez nem tetszett az illetőnek vagy nem köszöntem valami okból kifolyólag.)

Ezen így elgondolkodva rájöttem, hogy végképp nem kezdeményezek mert senki nem akar egy nemhogy semmilyen, hanem egyenesen nem szimpatikus sráccal beszélgetni.

2018. márc. 14. 15:57
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha te nem kezdeményezel majd a többi férfi megteszi helyetted. Nem csak te vagy meg a lányok, játékban vannak a bátrabb férfiak is. Mind elhappolják az orrod elől a lányokat, addig várakozol...
2018. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A gyk-n a lányok 99%-a azt állítja, hogy nem kezdeményez, mert a férfi dolga. A környezetemben lévő lányok többsége is ezt állítja. És lám: Amint egy olyan pasi kerül a képbe, aki nagyon bejön nekik, fél perc után lazán kezdeményeznek. Fura.
2018. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem az a baj veled, hogy csúnya vagy, hanem az, hogy már az írásodból is nyilvánvalóan átjön, hogy egy darab sz#rnak tartod magad és ezt a nők is érzik. Hiába várod, hogy ilyen állapotban felszedjen egy csaj (amire elég kicsi az esély), így egy kapcsolat sem lenne túl hosszú életű.


"csak így érezném biztosnak azt, hogy én kellek neki, és nem hagyna el, nem találna jobbat mint én."

Mégis miért kellene más egy csajnak, ha te kezdeményezel nála és ő vevő a dologra? Ha én igent mondok valakinek, az azt jelenti, hogy tetszik az illető és élvezem a társaságát, nem azt, hogy "oké, most jó leszel te is, ameddig nincs más". Szerintem ezzel a legtöbb normális nő ugyanígy van.


"Ezen így elgondolkodva rájöttem, hogy végképp nem kezdeményezek mert senki nem akar egy nemhogy semmilyen, hanem egyenesen nem szimpatikus sráccal beszélgetni."

Honnan tudod, hogy nem vagy szimpatikus nekik? Ahelyett, hogy túlkomplikálnád a dolgot és azon stresszelnél, hogy "mi van, ha...", "jajj és mi lesz ha..." inkább elkezdhetnéd vállalni a felelősséget azért, amit teszel. Tudod, mint egy magabiztos férfi. Egy kapcsolatban sem csak a szép és jó arcodat fogja látni egy lány, idővel előjönnek a gázosabb dolgok is. Egyenes út a gyakorin síró örökszűz állapothoz, ha már eleve elkönyveled, hogy "jajj hát én úgysem tetszem senkinek" ahelyett, hogy bármit is tennél azért, hogy elérd a célod. Csak rajtad áll a dolog, most még visszafordulhatsz és dolgozhatsz magadon, vagy léphetsz az önsajnáltatás következő szintjére és bebeszélheted magadnak, hogy csak azért nem tetszel a nőknek, mert mind kvák és csak a gazdag kigyúrt bmw-s csávókat szeretik.


Szerintem egyelőre az lenne a legjobb megoldás, ha a párkapcsolat hajszolása helyett saját magadon dolgoznál, önbizalmat szereznél, de persze csak rajtad múlik a dolog. Amúgy sem túl vonzó egy folyton síró, önmagát áldozatnak tartó, még egy sima randira hívásra is képtelen pasi a legtöbb, magát valamire tartó nő számára.

(#10 voltam)

2018. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!