Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kezdeményez nálam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kezdeményez nálam egy csaj sem akkor csúnya srácként vagyok számon tartva? 20/F

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm, és szerintem ez az oka, hogy én sem merek kezdeményezni senkinél sem aki tetszik, de ugyanakkor a nők sem nálam. Az egyetemről, kollégiumból pedig lehetnének páran. Ha egy csajnak bejövök az fél év után sem szánja rá magát arra, hogy kézbe vegye az irányítást?

2018. márc. 14. 00:36
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Hát nézd, még ha sz*rnak nem is tartom éppen magam attól még nincs mire büszke legyek, vagy semmi ami egy nagy adag önbizalmat adna. Nehéz így jól érezni magam a bőrömben.

Igent mond persze, de csak egy ideig. Mindig lesz jobb mindenkinél, ma ez a szokás mindkét nemnél, nem csak a lányoknál.

A felelősséget vállalom a tetteimért, de ez mégis még meghaladja a szintemet úgy érzem, akármilyen szégyen.

Nem akarok elmerülni az önsajnálatban, és a következő szintre sem akarok lépni, hiszen ezt sem tudatosan építettem ki, hogy itt legyek.

Viszont amíg bennem lesz ez a félsz meg összeszorul a gyomrom ha meglátok egy nekem tetsző lányt addig jobbá úgysem válok. Ezért is érzem azt, hogy ebből csak úgy tudnék kikecmeregni ha egy lány segítene ebben, úgy, hogy összejön velem, érezteti, hogy fontos vagyok a számára. Erre azonban még nem volt precedens, ergó marad minden a régi.

2018. márc. 14. 21:22
 22/25 anonim ***** válasza:
Nézz tükörbe. Egyszerū.
2018. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem látom magam csúnyának egyáltalán. Viszont lehet pont úgy nézek ki, hogy nem tetszem nekik.
2018. máj. 13. 18:10
 24/25 anonim ***** válasza:
Lányok ritkán kezdeményeznek. Nálam sosem tették,de amikor megszólítottam őket... többnyire pozitívan vették.
2018. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Ha meg merném őket szólítani talán velem sem lenne mindegyik elutasító, de így sosem fog kiderülni. Sajnos...
2018. jún. 3. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!