Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olvastam az előbb egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam az előbb egy lány adatlapját, íme: És ha rám írsz és te is tetszel nekem csak akkor fogok válaszolni! ezek után miről beszélünk?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 17:04
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
85%
Te is csak olyanra írsz rá, aki tetszik, nem? Mindkettőtöknek megvan a joga azzal beszélgetni, akit vonzónak tart.
2018. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
89%
Veled semmiről.
2018. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
igen,én is csak olyanra írok,de én rá írok több nőre,mert nekem választékos az izlésem,de az hogy x év alatt 1 nő se válaszol az mi?
2018. márc. 14. 17:07
 4/54 anonim ***** válasza:
64%
Arról, hogy egy őszinte csaj. Legalább nem az itteni bullshiteket mantrázza, hogy a belső a fontosabb meg a magabiztosság.
2018. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
14%

"Mindkettőtöknek megvan a joga azzal beszélgetni, akit vonzónak tart."


Az azért nagyon más, hogy teszel valamit a beszélgetésért, vagy csak várod a sült galambot és néha kegyeskedsz válaszolni, ha úri kedved úgy tartja.

Én olyat láttam legutóbb, aki az "őt keresem" részhez vmi olyasmit írt, hogy "a férfiak keresnek, a nőket megtalálják". Hát, hagytam, hadd várakozzon :D

2018. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
93%

Melyik részében találtál kivetni valót? Azzal, hogy ő nem ír senkire , inkább vár, vagy azzal hogy ő csak olyannal szeretne beszélgetni, akivel kölcsönösen tetszenek egymásnak?

Szerintem ez éppenséggel teljesen rendben van. Az más kérdés, hogy totál evidens és kicsit untat.

2018. márc. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
77%
Tudod te hogy egy nő hány levelet kap egy nap egy társkeresőn? Ha mindenkinek válaszolgattam volna, akkor ez lett volna a főállásom.
2018. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
8%
#7: Egyes gyk-s női felhasználók szerint egyet sem vagy csak párat... :D
2018. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
27%

#7: én ilyen helyzetben kiírnám az adatlapomra, hogy elnézést kérek mindazoktól, akiknek nincs kapacitásom válaszolni.

Persze aki életében nem kezdeményezett még, az honnan tudná, milyen érzés, amikor emberszámba sem vesznek...

2018. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyan nem írtam ki ilyet, de a menet nálam is ez volt. Ha mindenkinek visszaírok, egész napomat ott töltöttem volna a társkereső előtt.
2018. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!