Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan hogy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy párkapcsolati piaci érték?

Figyelt kérdés
Pl ha valaki kövér akkor például az értéke alacsony ha valaki izmos akkor magas Ha valaki szegény Akkor megint alacsonyabb stb.
2018. márc. 15. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
közgázra kéne járnod
2018. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Létezik. Mindenkinek annyi a párkapcsolati piaci értéke, ahány ellenkező nemű hajlandó lenne kialakítnani vele párkapcsolatot egy 10 ezres mintavétel során.
2018. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lazy Lover ***** válasza:
6%
igen létezik
2018. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez egy analógia. Egy többtényezős piacként is felfogható.
2018. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
De még mennyire, hogy létezik és mindenki törekszik az egyensúlyra.
2018. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

az másodikhoz annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ehhez még hozzájön 2db állandó az ellenkező nemet illetően:

-egyrészt a 10000 ellenkező nemet 5 kategóriába sorolják az alapján, hogy x emberből hánnyal létesítenének kapcsolatot. így kapsz 5*2000 nőt vagy férfit. amennyiben egy olyan ellenkező nemű választ, aki 10-ből 9-el összejönne, az kevesebb értéket nyújt, mint egy olyan, aki 50ből csak 1el. gondolom ez világos. minden csoporthoz jön egy állandó szorzó, x1-től x5ig

-a nők szándékai is befolyásolják az értékedet. ha egy nő egy életet leélne veled, az több értéket ad, mintha valaki csak és kizárólag felejtésre tudna használni. a kapcsolati szinteknek 4db fajtája van különböző értékekkel: y1-y4.

az egyszerűség kedvéért minden kategóriából 400 csaj jönne veled össze, ez 2000, a kapcsolat komolyságára vonatkozóan egyenlő lenne az eloszlás. 500 mindegyik.

a képleted (400*x1+400x2…400*x5)+(500*y1…500*y4)

ehhez jön még az eddigi sikertelen kapcsolataid számának a reciproka*2.

1 sikertelennél egy duplájára növeli az esélyeid, hiszen van tapasztalatod.

2 sikertelen 2*1/2, marad az eredeti

3 sikertelen 2*1/3, 33%os csökkenés

10 sikertelen 2*1/10, 80%os csökkenés. Ha 10 emberrel elrontottad, akkor valószínű nem a 11.el fog működni.


remélem világos, az x és y értékeit googleba megtalálod, de valószínű valahol az 50. és 200. oldalon

2018. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Marhaság.

Számomra annak a legmagasabb az értéke, akivel hosszú távon el tudom magam képzelni. Az a legértékesebb ember, akivel el tudom képzelni, hogy családot alapítsak.

Egy jóképű milliárdos például pont nem az, akiről elhiszem, hogy engem választ. :) Tehát SZÁMOMRA nulla a párkapcsolati értéke. Hasonlóan egy tipikus önimádó alfahím: időpazarlás. Legfeljebb szexre jó, egyszer ki kell próbálni. De tiszta sor, hogy nem én leszek az élete szerelme.

Hiába zseni egy férfi, ha emberileg nem szimpatikus, nincs meg a közös hang.


Vagyis SZÁMOMRA az van a topon, akiben azt látom, hogy jó apja lenne a közös gyerekeinknek, és jó férjem nekem.

Ez simán lehet olyan, akire a barátnőm azt mondja, hogy bottal se. Nekem se jön be az ő pasija.


Teljesen relatív, hogy kinek mennyit ér a másik.

2018. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Azért mert itt a többségünknek nem telik gyémántra, attól még a világpiaci ára szárnyal.

2018. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!