Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalon (19-23 éves) nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon (19-23 éves) nagyon nehéz egy pár éves gyerekkel anyjaként ismerkedni, új párt találni? Aki hasonló helyzetben van tudna írni erről tapasztalatot?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 01:39
 1/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A tapasztalatok vegyesek lesznek. Az oldalon rengetegen kb. minden helyzetből kihozzák, hogy nehéz az ő helyzetükben ismerkedni. Amúgy értelemszerűen kevesebb férfi fog ugrani rád, de simán ismerkedhetsz.

2018. márc. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Találni nem nehéz,de ha tanulsz is mellette és eleven a gyerek, akkor gondold meg, hogy időd van-e egy kapcsolatra is ezek mellett. Ha ki vagy békülve az ilyen tini szerű kapcsolatokkal vagy futó kalandokkal, akkor nyugodtan. Ha komolyabb kapcsolatban gondolkozol, akkor gondold át mennyi időd és energiád marad egy kapcsolatra is mindezek mellett, mert tőled is időt/energiát követel a dolog.

31/f

2018. márc. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Ez a te igényeidtől függ.

A korban hozzád illő, diplomás srácok legkevésbé akarják más gyerekét eltartani.

Úgyhogy vagy jóval idősebb férfiak közt keresgélj, akinek már önmagában az érték, hogy sokkal fiatalabb vagy. Vagy olyan tartósan szingli pasiknál próbálkozz, akiknek már az is öröm, hogy valaki kezdeményez náluk.

Így is találhatsz rendes párt, de maradj reális, ne álomképeket kergess. A te korosztályodban rengeteg a gyerektelen lány. 30+ éves nők közt az a gyakori, hogy van gyereke: aki velük ismerkedik, az ezt is tudja.

Annak is teljesen más a megítélése, hogy 10 év házasság után váltok, és egyedül maradsz a gyerekkel. Vagy "felcsinált az alfa aztán otthagyott, te meg így jártál". Ezt a véleményt gondolom ismered a gyakoriról.

2018. márc. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Csak személyiség számít.

Gyerek nem tart a házban. :))

2018. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát a szőke hercegre kár várni a korosztályodból mert azok vagy épp karriert csinálnak és nem érnek rá, vagy felhőtlen kapcsolatot keresnek. (szőke herceg: sportos, tanul(t), humoros, kedves stb.)

Persze ha megalkuvóbb vagy akkor nagyobb az esély hogy találsz, de gyerekkel inkább 30 év körüli pasik találnak be majd mint 20 körüliek.

2018. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Kaphatsz szőke herceget is, ha te is hasonló tulajdonságokkal rendelkezel.


Nem lesz gond a férfiakkal, ha életképes vagy gyerek mellett, és jól tartod magad.


Az időt is ilyenkor a legkönnyebb beosztani, egy jól alvó egy év alatti naponta jó 18órát alszik.


Érzelmileg viszont annyira leszívja és bezárja az embert, legalábbis velem így volt, hogy hiába futottam bele jobbnál jobb "hercegekbe", egyszerűen csak azon járt az agyam, hogy vajon felébredt e már a gyerekem, mennyi idő alatt altatták vissza meg hasonlók. Hiába lett volna igényem arra, hogy legyen valaki mellettem, eljárjunk néha és kikapcsolódjunk, hogy megkedveljek valakit, egyszerűen nem tudtam nyitni, hiába akartam.


A próbálkozók számával nem lesz gond, a minősége is rendben lesz, meglepően sokan apukák is ebben a korban(végülis 2 ember kell egy gyerek összehozásához), az egyetlen nehézség az lesz, hogy meg kell nyílnod egyszerre 2 új ember felé, hisz ilyenkor ismered meg a gyerekedet is.


2 és fél éves kortól már nekem nem volt lelkiismeretfurdalásom, mert nem csak ő van nekem.

2018. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Gyerek nélkül is leginkább csak a futó kalandokra hajtanak a férfiak, leginkább egyéjszakásra. De van, aki ezt továbbfejleszti és tartós szexkapcsolatot akar. Gondolom azért, mert egyre több nő kapható rá.

Ha nem vagy olyan típus, akkor mindegy, van-e gyereked vagy nincs. Ha meg bevállalod, akkor nekik aztán édes mindegy, hány gyereked van. Párt találni meg gyerek nélkül is nagyon nehéz.

2018. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Anno 21 volt exem én 27a kislánya 4 amikor összejöttünk. Nem futó kapcsolatból volt de 17évesen becsúszott a gyerek. Jól elvoltunk egy darabig. De!!!!! 23évesen sokszor úgy akart tenni,mintha 17évesen nyomott volna egy szünet gombot most pedig onnan folytatná. Buli barátnők könnyű élet.

Szóval ha a nő kiélte magát és a pasi is akkor működhet. Egy kis gyerek melett nem lehet feszt bulizni,utazni ....

2018. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8# dehogynem... miért ne szórakozzon attól függetlenül hogy valakinek lett gyereke? Leprás?🤣 20 évig csak nevelje a négy fal közt és majd utána..?

Ne haragudj felháborító a kommented...

Az én szüleim is elmentek néha szórakozni, vagy vittek magukkal (nem voltam még egy hónapos sem, és semmi bajom nem lett tőle🙂)

Vagy együtt mentek el, sőt néha külön is...

29 éve vannak együtt 🤷🏻‍♀️

Nekem lesz egyszer gyerekem, én sem fogok lemondani a szórakozásról.

2021. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!