Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a férfiak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak vagy a nők a hisztisebbek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Az exem hisztisebb volt nálam, a jelenlegi kapcsolatban én vagyok a hisztisebb.23L
2018. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyén függvénye és nem nemtől függ.
2018. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Mivel férfi vagyok, nekem csak nőkkel van tapasztalatom. Egy nőnek vlsz férfiakkal lesz. Kitől várod, hogy mindkét oldalt ismerje?
2018. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő...
2018. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tapasztalom, hog az életben a nők, a gyakorin a férfiak.
2018. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez régi kérdés de benne volt a linkekben. Az a "hisztis", aki ellentmond a domináns félnek. Ez pedig általában párkapcsolatban a nő, szülő-gyerek kapcsolatban a gyerek. De ha a férfi nem érzi magát a toppon, simán hisztis ő is. Aki úgy van hogy végül is úgyis az ő szava érvényesül, az minek hisztizzen?

Az más kérdés, hogy rutinos ember egy idő után rájön (jobb esetben gyerekkorában) hogy mik a hatástalan technikák, amikre semmi eredmény nem fog jönni, ezért feleslegesek (pl saját maga lejáratása, és magas labdák feladása). Ezért csak olyan "hisztit" fog nyomatni, amiről nem lehet megmondani hogy az hiszti. Ő egyszerűen érvényesíti az ő szempontjait is, és ennek megfelelően viselkedik.

2019. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "hisztis Nő" Olyan viszont igen, hogy egy Nő nem tetszését fejezi ki amiatt, mert b*szod osszeszedni a szennyest és társai. (Ezt szokták a férfiak hisztiként realizálni)
2021. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!