Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyenjogúság arra nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyenjogúság arra nem vonatkozik amikor a nő hátrányba kerül? Tudtok olyan helyzetet amikor a nő hátrányba kerül az egyenjogúság miatt?

Figyelt kérdés

Amikor a nő hátrányba kerül az egyenjogúság miatt akkor jönnek az olyan állítások hogy ez a nemiség, ez más, ettől még a férfi férfi marad nő nő marad és társai

Például amikor előre engedünk egy nőt akkor az az illem a férfi udvaroljon nőnek, fusson a nő után férfi mert a férfi maradjon férfi ilyenkor bezzeg nincs egyenjogúság a nemiségre hivatkozva.


Elhiszem én hogy az egy nőnek fontos és jó lenne neki hogy a munkahelyen legyen egyenlő fizetés ugyanazon a munkáért és társai de amikor nehézségek jönnének egy nő számára akkor mindjárt hivatkozunk a nemiségre és arra hogy egy férfi férfi legyen egy nő nő........


2018. márc. 19. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Az egyenjogúság törvény előtti egyenlőséget jelent, attól senki nem kerül hátrányba. A fizetés pedig két dolog függvénye: teljesítmény és a bértárgyalás eredménye. Ha valaki kevesebbet keres, akkor nem a kromoszómáival van a hiba, hanem egyik vagy másik fenti feltétellel.

Ideje magunkba nézni és nem mindig rajtunk kívülálló erőket (Soros, zsidók, gazdagok, férfiak) okolni a saját lúzerségünkért

2018. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak a törvény előtti egyenlőségkért harcolnak értem már..... teljesen érthető és jogos hogy nemiség egyenlőségért nem harcolnak mert akkor elvesztenék az előnyeiket.
2018. márc. 19. 10:05
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem sokkal könnyebb és egyszerűbb női nemi kérdéseket érvényesíteni ugyanis egyszerűbb egy ismerkedésben a passzív félnek lenni mint az aktív félnek.
2018. márc. 19. 10:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tessék? A nők nem azért nem kezdeményeznek olyan gyakran, mert bármilyen "privilégiumot" őriznek, hanem mert az ismerkedés "piacán" ők értékesebbek, értsd: nagyobb rájuk a kereslet. Ha fordítva lenne, és mondjuk a társkeresőkön tízszer annyi nő lenne, mint férfi, akkor kezdeményzenének. De nincs így, szóval ha nőt akarsz, lépned kell.

Kereslet-kínálat

2018. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4: egy részük ezért, a másik részük meg csak simán gyáva. :)
2018. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

Jajj, már megint a sírás a kezdeményezés miatt...

Figyelj, nő vagyok. Elmegyek egy buliba, és 3-4 pasi minimum rám mozdul. Mi a fenéért másszak rá négy másikra is??? Társkeresőn jön több tucat levél. Ki az a marha, aki még ezek után ír rá 10 másikra? Eggyel akarok randizni, nem az összessel!


Ez a vinnyogás a ti problémátok. Oldjátok meg ti.

Csak aztán nem kell vinnyogni, hogy csak a csúnya kövér nők mozdulnak rátok.

2018. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha hátrányba kerül, akkor nincs szó egyenjogúságról. Logikus, nem?
2018. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miután sok pasi rámenősnek tart egy kezdeményező nőt, nem kezdeményezek. Azt kellene megértened, hogy mindkét nemnek más a társadalmi megítélése. Ha én lefeküdnék egy csomó pasival, hiába van egyenjogúság, engem ribinek tartana a férfiak (és a nők) többsége. Fordítva azonban nem így van.


Mivel a kezdeményezés, lovagiasság férfias erények, értelem szerűen egy értelmes férfi él is ezekkel, a nők meg ezt szeretik és az ilyen férfiakat részesítik előnyben. De nem kötelező. Semmi sincs rád kényszerítve. Én nem várom el tőled, hogy kinyisd előttem az ajtót, előre engedj, az első randin sem kell fizetned azt a pár száz forintos kávét amit megiszom. De akkor te se várd el tőlem, hogy téged válasszalak. Ne lepődj meg, ha én az igazi férfit választom, akinek ezek a dolgok nem kényszer, hanem természetes és akit érdeklek annyira hogy kezdeményez nálam. Ennek semmi köze egyenjogúsághoz. A nő férfire vágyik és ez fordítva is így van. Nőies és kedves vagyok, gondoskodó. Ebbe belefér az, hogy karrierem van és megosztjuk a házimunkát. Nincs itt ellentmondás vagy kevesebb-több jog. Értékrendek vannak.

2018. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ebbe belefér az, hogy karrierem van és megosztjuk a házimunkát."


Szerinted igen, de az általad férfiasnak nevezett - valójában hagyományos - férfiak nem mind fogják így gondolni.

2018. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Társkeresőn jön több tucat levél. Ki az a marha, aki még ezek után ír rá 10 másikra? Eggyel akarok randizni, nem az összessel!"


Ez is egy logika és van benne igazság. Csak ahhoz az optikai csalódáshoz vezet, hogy minden más tulajdonságot alárendelsz annak a körülménynek, hogy az illető hajlandó volt-e maga írni neked vagy sem (feltéve, hogy látott egyáltalán). Noha egy párkapcsolatban nem ez a legfontosabb erény, valószínűleg. Aztán meg panaszkodsz a többi tulajdonságára, noha te szűrtél hibás alapon. :)

2018. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!