Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhetetlen az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhetetlen az hogy egy nem olyan jó külsejű férfira társkeresőn ennél a férfinél jobb külsejű nő ráírjon és kezdeményezzen vele ismerkedést?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem, ha valami megfogja benne. A szépség szubjektív.

Én például nőként a kopasz pasikért vagyok oda, de nagyon.

Szinte mindenféle arcú kopasz pasi bír tetszeni. Például.

Másnak meg más dilije van.

Vagy pl. Tinderen, ha egy férfin egyenruha van, azt kapcsiból jobbra húzom, mert szeretem.

2018. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ezek mind relatív dolgok. Szerinted nem jó külsejű, másoknak viszont tetszhet. Én se hittem, hogy tetszhetek olyannak, akit én szépnek és vonzónak találok, pedig egy ilyen lány kétszer is randizott velem.
2018. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Egy jó külsejű nőnek is lehetnek problémái, ami miatt nehezen talál partnert magának. A környezetemben is vannak példák erre, na meg film példák is eszembe jutnak, ahol egy látszatra gyönyörű nőről kiderül, hogy mentális, vagy súlyosan lelki beteg. Olyankor lehet akármennyire szép, nem mindenki viseli el ezt. Nem értem az olyan emberekek, akik folyton azt hiszik, hogy a kinézet körül forog minden.

Sokan abban a tévhitben élnek, hogyha valaki szép, akkor rögtön pozitív tulajdonságokat társítanak hozzá belsőleg is, még ha nem is ismerik az illetőt. Mindenképp ismerkedni kell először, és utána ítélni!

2018. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem elképzelhetetlen, de csillagászatilag kicsi rá az esély.
2018. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elírásokért bocs!


embereket*

2018. márc. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De úgyis meg tudja majd ideologizálni, hogy miért nem ;)
2018. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!