Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyire ismerik azt be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire ismerik azt be hogy nekik könnyebb a társkeresés mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 10:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezzük meg mindet, és akkor megtudjuk.


Egyébként ez nyilvánvaló, hisz általánosságban elmondható, hogy a nő választ. Ahogy régebben is a nőknek volt több "kérőjük". Fordítva nem lehet elmondani, nem?

2018. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Akkor a nőbe az anorexiástól a bálna méretig mindenki beletartozik.

Egy túlsúlyosnak valóban könnyű párt találni. (irónia)


Kérdésed értelmetlen és rinyaszagú.


Egy sportos pasinak meg nyílván nagyon nehéz, ugye?

2018. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem könnyebb a nőknek sem. De érdekelne, hogy szerinted mitől az? 32/F
2018. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Ez nagyon sok tènyezőtől függ. Èn pl egy ève egyedül vagyok ès a láthatáron sincs semmi.
2018. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Én beismerem azt, hogy legkönnyebb lett volna amíg kerestem, ha igent mondok annak, aki próbálkozott nálam, mégis mindig úgy alakult, hogy azok a fiúk, akiket kiszúrtam magamnak, nem kezdeményeztek, így nekem kellett megtenni az első lépést. Bár nagyon pici lépések voltak, azért vették a lapot és nem kaptam visszautasítást egyszer sem, tehát végülis még így is könnyebb volt nekem.
2018. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

Hát nekik se olyan nagyon könnyű, egyedül pár olyan előny jár nekik amit ugyan természetesnek vesznek, de hatalmas könnyebbség és előny:


1.Nem kell kezdeményezniük és mindig 100%-ban vállalni a nyílvános megalázást

2.Nem kell fizetniük minden randin, csak azért, hogy utána a másik szó nélkül lelépjen (esetleg valami olyan szöveggel, hogy "ő most épp nem akar semmit senkivel" - pár nap múlva már mással látod).


Szóval nem könnyű, csak könnyebb. Ez olyan, mint régen a csatákban - a várvédőknek mindig könnyebb dolga volt, csak reagálni kellett az ostromlókra védett helyzetből, kényelmesen.

2018. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

A nemek szerint általánosító emberek mennyire ismerik be, hogy ez értelmetlen?

Legutobb is láttam egy képes posztot arról, hogy “a nők aranyosak egy szál polóban, a férfiak visszataszítóak benne”. Ez is olyan általánosítás, ami csak a jó alakú, szép nőkre és ronda pasikra vonatkozik.

2018. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Pasiként mondom,nem könnyebb. Esetleg 5-10 olyan nyomul, akit a háta közepére sem kíván, az miért könnyebb? Na és, nem egy, nem két, úgymond átlagosan csinos nővel beszélgettem. Azt mondták, bárhol vannak a kutya nem közelít feléjük. Szerintem, ezt csak olyan pasik képzelik, akiknek minden mindegy, csak punci legyen és ebből arra következtetnek, a nők is így vannak vele, csak farok legyen. Ez viszont téves gondolkodás.
2018. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

#6 “Nem kell kezdemènyezniük”


Ja, ez biztosan könnyebb olyan nõknél is, akiknél nem kezdeményezett senki. Olyankor a nõ is örülne annak, ha férfinak született volna és õ merne kezdemènyezni, mert hiába vár a férfira.

2018. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Nézőpont kérdése.

Molett nő vagyok, hormonális problémákkal, tehát a "foggyá lee" nem működik, sajnos, pedig mindent próbáltam.

Öt hónapig voltam fent társkeresőn, mivel a való életben egyáltalán nem ment. Statisztikát ugyan nem készítettem, de anélkül is tudom, hogy azok a férfiak akikkel beszélgettem,


-nagy részben nősek, gyerekes apukák, akik unják a banánt,

-elküldi a farkát képen, és örülj ám neki, mert ha nem, akkor micsoda egy ribizli vagy,

-el sem olvassa az adatlapod, ezért van az, hogy az ország másik végéből ír rád, vagy kiakad hogy "háttedagadtvagy", annak ellenére, hogy ez is pontosan fel van tüntetve,

-párok, akik harmadikat keresnek, és bombáznak a fotóikkal, bár ezeket sem kérte senki, de már edzett vagy a farkas képek után,

-menet közben derül ki, hogy nős, például amikor az első randin felveszi a telefonját, hogy szia szivem (???),

-küld egy levelet, amit megfejteni sem tudsz, mert nem köszön, talán a névelőket helyesen írja le, és ha finoman szóvá teszed, természetesen megint te vagy a qrva.


Az a minimális férfi, aki normális, az pedig hiába próbálkozik, mert annyira eleged van az egész cirkuszból, hogy mire idáig eljutsz inkább leszel leszbikus.


A páromat én társkeresőn ismertem meg, öt hónap után talált rám. El sem hittem, hogy ekkora szerencsém van, és a mai napig ezt gondolom. Szerencsés vagyok, hogy megtaláltam, rátaláltam és engem szeret.


Az ő tapasztalatai azt mutatják, hogy a nők is kriminálisak. Amint megtudták, hogy külföldön dolgozik, rögtön kértek telefonfeltöltést meg ajándékokat stb. A női nemnek is megvannak a maga díszpéldányai, csak sajnos ezek meg a kretén férfiak nem egymás vérét szívják, hanem a normális emberekét, akik tényleg szeretnének találni valakit.

2018. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!