Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van még mindig több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még mindig több férfi a társkereső oldalakon amikor úgy sincs sikere ennyi férfinak egy helyen?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy hogy hogy még ott vannak nem unják meg hogy nem válaszolnak a leveleik nek nem unalmas ez úgy hogy még mindig ennyi férfi van ezeken az oldalakon
2018. márc. 19. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
...most adják fel, vagy mire gondolsz?
2018. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy az neked? Inkább tanulj meg helyesen írni!
2018. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ember, küzdj, és bízva bízzál"
2018. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Sokan úgy vannak vele,hogy ha néha csurran-cseppen egy-egy potya punci,már megéri.Kifizetik azt a két kávét meg mozijegyet,egy kis dugásért bármit.Bocs,de a legtöbb ott lévő férfi így gondolkodik.Ezek élőben sem kelendőek,nem véletlenül vannak fent még negyven fele is.Más már gyereket nevel,ezek meg alig várják,hogy szexelhessenek... :-D
2018. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fent vagyok de nem a szex miatt, hanem hogy egy hozzám illő nőben megtaláljam életem párját. Egyébként nagyon ritkán lépek be és mostanában már nem is írok rá senkire. Ha törölném magam az azt jelentené hogy feladtam....
2018. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért nem adják fel, mert férfiak ;) de egyébként hol kellene társat keresniük, ha nem társkeresőn? Mindenhol máshol joggal lehet azt mondani, hogy bocs, én nem keresek társat.
2018. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember dolgozik akkor egy adott útvonalat jár be és ha a munkahelyén sincs egy db szabad nő se és út közben se találkozik se a boltban egy db facér nővel se,no meg ha leszólít valakit hazafelé ballagva ,azonnal elutasítják,és ez megy évekig, akkor mégis hová menjen ismerkedni? A diszkó a legkevésbé sem alkalmas hely főleg ha utálja is az ember a környékét is,meg a stílusát is , no meg az ott fellelhető nőanyag hát enyhén szólva a selejt alatti kategória ..

Hobbikat meg hagyjuk mert ha valakinek teszem azt a box a hobbija na ott se fog egy db nőt se találni,de ha tudomisén a vasúti mozdony fényképezés a hobbija na ott se akad össze nővel az 100% Persze ha aerobik tanfolyamra megy akkor ott biztos sok a csaj csak a legtöbb férfinek nem ez a vágya.

Szóval marad a "hatókör kibővítés" az internet.

2018. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyre inkább kezdem sajnálni a férfitársaim... :D

Ha nem küzdenek, akkor az a baj. Ha küzdenek, akkor meg az. Mi a fenét csináljanak?

2018. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek, főleg az utolsó 4 (#5 #6 #7 #8) válasszal (és ráadásul remek választ adtak, miért keres valaki társkeresőn társat)

Én több év, több társkereső oldalon kifizetett több tízezer forint, és több száz kiküldött (válasz nelküli) levél után már valahol kezdem feladni és vele együtt az életet is...

Pedig csak 32 leszek...

2018. márc. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!