Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha ki vagyok bukva?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán össze vesztem a barátommal.Azóta csak sírok remegek és rosszul vagyok lelkileg magyarul padlón vagyok.Teljesen lelki beteg lettem de nem akarom,hogy mások lássák rajtam,hogy mennyire összetört vagyok azt,hogy alig bírom visszatartani a sírást.Marhára rossz kedvem van és csak ostorozni tudom magam,hogy miért szerettem bele.Senkim sincs akinek kiakadhatnám a gondolataimat. Ekkora kiborulás enyhítésére mit lehet tenni?

2018. márc. 19. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Egy helyen ahol senki sem lát (otthon) sírd ki magad rendesen.

Esetlegírd ki magadból,vagy nezz olyan filmet,hallgass olyan zenét ami ezzel kapcsolatos.

2018. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sírd ki magadat rendesen, jobb ha kijön belőled a harag, a düh vagy bármilyen érzelem, ha elfojtod és úgy teszel, mintha mi sem történt volna, csak ártasz magadnak. Nyugodj meg. Ha nem tudod elmondani senkinek, segít, ha kiírod magadból mi bánt. Vagy kérhetsz segítséget pszihológustól, aki külső szemmel tekint a problémára és úgy tud segíteni. Mi történt pontosan?
2018. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majdnem pont ugyanazt írtuk :)
2018. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tombolj nyugodtan otthon, bőgj, kis depizés belefér. :) Zsepit zsepi után árassz el a könnyeiddel. Menj el futni vagy valami más sportot űzni, hogy alaposan kifáradj. Próbálj sok órát aludni! Vidám filmek, zenék... Akár rajzolhatsz is, ha rajzolós típus vagy. :) Az elején jobb, ha nem agyalsz rajta, az ráér pár nap mùlva, hogy helyretedd magadban.
2018. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tomboltam marmint bőgtem nem keveset alig ettem gyomoridegem volt .Olyan is volt hogy nem aludtam egészéjjel fenn voltam mellette fogytam lefele .Nehezen összekaptam magam de nem volt könnyű.Kbparnapig nem beszéltem a parommal de ő eljőtt és megbeszéltük a dolgokat .Nem volt könnyű de kellett ez a kis idő hogy ő is észbe kapjon hogy nem mindíg neki van igaza .
2018. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!