Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Hiába van párkapcsolatod, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Hiába van párkapcsolatod, ha baj van, úgyis csak magadra számíthatsz - pont, mintha nem lenne senkid. " Szerintetek mi mondat ilyet valakivel?

Figyelt kérdés
Nagyon csalódottnak kell ahhoz lenni, hogy valakitől ilyesmi hangozzék el? Ti mennyiben értetek ezzel egyet? Volt már, hogy ti is így láttátok a dolgokat?

2018. márc. 22. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ, milyen baj. Ha mondjuk földrengés van, és hagyja hogy rám essen a csillár, akkor tényleg magamra számíthatok. :D

De ha a kapcsolattal van baj, és nem akarja megoldani, az az ő nemtörődömsége.

2018. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a csalódás beszél belőle.


Volt, hogy láztól fetrengve hívtam exem, hogy jöjjön haza buliból és vigyen el kórházba (hajnali 1 óra volt), mert rettentő rosszul vagyok, ő meg annyit mondott, majd jön.


Egyedül, negyven fokos lázzal kerestem ügyeletet, és hívtam taxit, aki tök rendes volt és elvitt ingyen és be is kísért.


Na arra a helyzetre én is mondtam volna, hogy csak magamra számíthattam. Nyilván az eset után közöltem vele, hogy akkor csókolom.


De ő egy bunkó paraszt volt, és nem gondolom, hogy minden férfi ilyen. Csak benéztem és kimutatta a foga fehérjét.

2018. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Én mindenben támogattam a párom, majd amikor nekem volt szükségem - nem is anyagi, csupán lelki - támogatásra, akkor egyből elhagyott azzal, hogy önző vagyok. :) Jól kell párt választani. Én esetemben az exem jól választott, csak én nem. Ha túl sok ilyennel találkozol, kialakul az a világnézet, hogy csak magadra számíthatsz, aminek van gyakorlati haszna és kis igazságmorzsája is.
2018. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csalódott, megkeseredett...
2018. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Izabella220 ***** válasza:
36%
Az én párom velem szerencséyebb.Én érzelmes vok ő érzéketlen.Amikor lelkitámaszra volt szüksége mindig ott voltam,pedig engem rengeteg tragédia ért.De volt h sűrűn dolgoztam akkor keresett magának egy nőt lelkizni úgyhogy vannak még ilyen igazságtalanságok a világon.De nem panaszkodok vak voltam.
2018. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csalódás érhette.

Éreztem ilyet én is.

Olyan helyzetben voltam mint a 3. válaszoló.

Jóban-rosszban mellette voltam. Ha lelki baja volt, mindig igyekeztem kihúzni őt, támogatni, felvidítani, bátorítani, ha más nem tanácsokat adni. Mikor kórházba került, én voltam vele éjjel-nappal, intéztem a dolgait stb.

Később, mikor nekem lett volna szükségem támogatásra, nem sokra, csak pár jó szóra, akkor azt mondta, ha majd egyszer lesz ideje, meghallgatja mi a bajom.

(Ja, és bőszen hangoztatta az ismerősök előtt hogy mikor beteg volt, senki nem volt mellette.)


Na ettől pontosan így éreztem magam. Hogy csak magamra számíthatok, mintha senkim nem lenne.

2018. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Én egy boldog remete vagyok és maximálisan egyetértek az állítással, az ember 99%-ban csak magára számíthat. :) Senki sem fogja felvállalni a másik problémáit, terheit.

Ez a jóban-rosszban dolog már a múlté, régen lehet, hogy működött, de a mai modern világban ez már nem divat. Mindenki pótolható és lecserélhető. :) 38f

2018. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó két kérdésedre:

Én nem értek vele egyet és sosem láttam így. Nekem mióta van párom, sokkal könnyebb a bajban. Sőt. Egy csomó baj épp miatta kerül el.

2018. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem amióta nincs párom, a baj is megszűnt, csak a végtelen nyugalom maradt. :)

Béke poraira, soha többet kapcsolat. :D 39/F

2018. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az mond ilyet akinek sz*r a párkapcsolata, nincs vagy pocsék a családja, továbbá nincsenek barátai.

Voltam ilyen helyzetben. Nem is egyszer.

Pont mint az előző válaszoló. Beteg voltam sem lelki, sem tettlegi támogatást nem kaptam. Barátaim nem voltak, család nem szeret.

Második alkalommal, párom megvert, család nem segített, barátok lekoptak.

Következő alkalommal, megint betegség. Család nem segít, pár több száz km-re, barátok átvertek és kihasználtak.


Így megtanultam, hogy jó ha az embernek van normálisan megválogatott párja és barátai, de mindig törekedni kell a függetlenségre. Sosem szabad számítani a másik jóindulatára. Az legyen kellemes plussz.

2018. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!