Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi történhetett?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel ismerkedtünk másfél hónapja, heti kétszer-háromszor találkoztunk, nagyon egymásra voltunk hangolódva, minden klappolt. Beleéltem magam teljesen, aztán 9 napja nem keresett. Eddig reggeltől estig végig beszélgettünk, semmi nem történt, ami miatt megsértődhetett vagy ilyesmi. Egyik nap írtam neki, kétszer is, de fura volt, azóta semmi.

Van ennek értelme? Rám unhatott? Ja, és folyton fent van..

23 L


2018. márc. 22. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy jött érdekesebb.
2018. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1.Talált mást

2.Eleve több lánnyal ismerkedett, és ő szimpatikusabb volt neki, mint te

2018. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Interferencia ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle.
2018. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, aut mondta, nagyon elfoglalt.. ennek ellénére folyamatosan fent van. Eddig se hinném, hogy több dolga lett volna. Szóval nem értem. :(
2018. márc. 24. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Elfoglalt embernek is van napi pár perce egy kis szóváltásra, ha érdekli a másik. Pl. egy kávé mellett nem tart semeddig elereszteni egy mizut, ha már egyfolytában a telefont nyomkodja. Ha fura és így leszär, engedd el, van ott más ok az elfoglaltságon túl.
2018. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!