Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is éreztétek már ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már ezt megalázónak, vagy ezzel semmi gond?

Figyelt kérdés

Mikor megismersz egy férfit, majd kiderül,hogy komolyat nem akar, de szivesen összejárogatna.

Két szingli ember, tehát nem árt senkinek.

De maga a tudat,hogy többre nem kellesz, az nem rossz?


2018. márc. 22. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Akkor most képzeld el ezt úgy, hogy konkrétan csak ilyen szándékkal állnak le veled... úgy, hogy semmilyen okot nem adsz arra a feltételezésre, hogy benne lennél:)))) és még ők sértődnek meg...
2018. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Számomra ez elég megalázó.
2018. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Tőlem nő akart ilyet. Pontosabban hasonlót.

A figyelmem kellett neki, azt akarta hívjam költsem rá a pénzt, néha vágyott rám.

De kijelentette ő nem szeret soha nem is fog. Ha meg én kértem tőle valamit megkérdőjelezett mégis milyen jogon.


Hát jobb elfelejteni az ilyen önző embereket szerintem.

2018. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha valamit megalázónak érzel, nem kell belemenni. Annak a reményében sem, hogy majd jól megváltoztatod a hozzáállását (mert nem fogod).

Ösztönöket ki lehet élni olyannal is, aki nem csak a lyukat látja benned. Nem kell az első hapsival leállni, aztán nem lesz megalázó.

2018. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Erre a többség ráfogja vágni, hogy nem menne bele ilyen kapcsolatba és megalázó... mégis minden fuckboy talál egy csomó ilyen csajt. Velem is volt már ilyen. Sőt, olyan is, hogy a csaj mondta, hogy szexeljünk, de ne legyen több. Nem éreztem megalázónak.
2018. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a csaj mondta azt,hogy csak ma éjszakára. Mondom hálistennek,hogy nem nekem kellett ezt kimondanom. De mondjuk azóta havonta összejárunk,ő a fix szexpajtim.
2018. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha te töbet szeretnél, akkor ne menj bele.

Ha pedig még megalázónak is, akkor inkább kerüld el.

2018. márc. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Ennek nem kéne megalázónak lennie.


Egyrészt azért, mert az, hogy ő a te teljes lényednek csak egy kisebb részletét szeretné közelebbről megismerni, nem jelenti azt, hogy a te egész lényedet azzal a kis részlettel azonosítja. Egyszerűbben: az, hogy csak szexelni akar veled, nem feltétlenül jelenti azt, hogy egy darab húsnak tekint téged. Előfordulhat, hogy egy teljes, valós személynek tekint téged, csak éppen a szex az, amit ettől a személytől szeretne.


Másrészt, és ez sokkal fontosabb: ha az önértékelésedet nem külső visszajelzésekből, hanem belső megerősítésből építed fel, akkor külső visszajelzésekkel nem is lehet azt lerombolni. Egyszerűbben: tökéletesen irreleváns, hogy ő téged minek tart és mire kellesz neki, mert az ő nézőpontja, a rólad kialakított képe, véleménye teljesen független attól, ami te valójában vagy, nem befolyásolja a saját magadról kialakított képedet.


Szóval ilyesmik állnak a megalázottság érzése mögött. Felesleges.

2018. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem érezném megalázónak. Igazából többre nincs is szükségem.
2018. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!