Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondják egy nőre, hűvös, távolságtartó?

Figyelt kérdés
Tetszik egy nő,akit nem ismerek,csak futólag találkoztunk párszor. Utána érdeklődtem pár ismerősömtől és ők mondták negatívként róla. Ilyen nővel nem volt még dolgom,hogy nyilvánulhat ez mwg a viselkedésébe?
2018. márc. 23. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Mint a kolléganőm, aki terszik. Nyugodj meg, masokkal közvetlen, kedves, nyílt és melegszívű. :)
2018. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem mutatja ki az érzéseit, talán bármit mondasz neki, az hidegen fogja őt hagyni, és mindig megtartja a 3 lépés távolságot, ergó nem tudsz testileg közelebb kerülni hozzá.
2018. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk amikor hűvös és távolságtartó, de nem bizti
2018. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok, csak férfiben. Csak annyi az egész, hogy az ilyen ember nehezen bízik meg másban, emellett nagyon fontosnak tartja a privát szférát, ahova nagyon-nagyon megválogatja, kit enged be. De akit közel enged, azzal szemben nyoma sem lesz a hűvösségének. Emellett a magamfajták nagyon ki vannak hegyezve az emberi természetre, viselkedésre, metakommunikációra, tehát jó emberismerők. Nem nagyon lehet előlük elrejteni a valódi szándékokat.
2018. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A viselkedés és az első benyomàs az már màs .Lehet hogy ők nekik ez az első benyomàsuk a nőröl .
2018. márc. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pl közvetlen vagyok de azért a tàvolságot megtartom mivel nem vagyok naiv mindenkiben azért nem lehet vakon megbizni sztem .
2018. márc. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!