Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha a fiú akivel ismerkedtek éppen munkanélküli lenne?

Figyelt kérdés
Pár napja elvesztettem a munkahelyemet és nem igazán tudom hogy ez mennyire lehet hátrány.23 éves vagyok jelenleg a szüleimmel élek.A fizetésem egy részét mindig félreraktam szóval nem okozna gondot ha megkéne hívnom egy lányt valamire.Jelenleg is azon vagyok, hogy új állást szerezzek.A kérdést azért is tettem fel mert voltam már hasonló helyzetben igaz akkor a lányt nem zavarta a dolog de szüleit viszont eléggé.Hiába próbáltam mindig nyitni feléjük én a szemükben egy munkakerülő suttyó voltam még azután is miután sikerült munkát találnom, ez pedig nagyon sok vitához vezetett a lány és a szülei között amire később a kapcsolatunk is ráment.Szóval szerintetek megérné most belevágni az ismerkedésbe vagy hagyjam egyelőre a dolgot?

2018. márc. 23. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Előbb inkább munkahelyet keress, jobban jársz vele.

GOndolom, nem félévekig akarsz keresgélni.

2018. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Ne azt mondd, hogy munkanélküli vagy, hanem hogy éppen új munkát keresel. Teljesen más a hatása.
2018. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most ne csajozz hanem szerezz melót elsõ körben aztàn mehet majd.
2018. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En is inkabb arra biztatnalak h rendezd az anyagi helyzeted,gondolom nem eletbevago a masik dolog.
2018. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az "éppen munkát keresek" szöveget én már nem enném meg. Akkor sem, ha tényleg így lenne. Egyszer már ráb***tam.

Mások talán igen, nem tudom, de nem hiszem, hogy csak én szívtam meg.

2018. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem munkanélküli volt annak idején mikor megismerkedtünk, engem nem tántorított el :)
2018. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!