Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztaltak valasza erdekel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltak valasza erdekel. Gondolom mindenkinek mar volt olyan igazi perzselő szerelemben resze, ami viszonozva is volt. Beleadtam ok 150%-ot. (Tobbi lent) (? )

Figyelt kérdés

Szoval minden szep es jo volt, elértetek azt, hogy kimondjatok egymasnak azt, hogy “meg sosem szerettem ennyire senkit sem” “meg sose voltam ilyen szerelmes senkibe sem” stb.

Nagyon jol elvoltatok 2 evig.

Visszagondolva arra, hogy milyen nagy összhangban voltatok, a szavak a cukiság a szeretet a “gyere mar mert hianyzol” stb.


Vege lett. Egyedul vagy.


Es felallitottad a mercet. Azt akarod elerni. Vagy megnagyobb hofokkal. De nem tudod, mert nem megy, nincs olyan akivel eltudnad erni.


A kerdesem pedig itt van.


Szoval ha volt ilyenben reszed, utana sikerult felülmúlni a dolgot? Vagy ő volt az a bizonyos fiu/lany akit sosem fogsz feledni mert olyan magy nyomot hagyott benned, olyan jo volt a kapcsolat, annyira szeretted, annyira szeretett, hogy....akit sosem fogsz tudni felülmúlni?


Hogy ment utana massal a kapcsolat? Lapos volt es elfogadtad hogy ennyi. Van egy kapcsolatod....mondhatod hogy “boldog” vagy....de nincs meg az a plusz...az a zsizsgo erzes amit ilyenkor erez az ember.


Valaszokat koszonom. Kort es nemet is kernek.



2018. márc. 23. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szerelem talán csak egyszer van az életben. Ha jönne esetleg valaki, aki felülmúlja, akkor az előző már nem "A szerelem" lesz többé, csak egy szerelem a többi közt.

Nekem volt részem egy ilyen szerelemben. Nem állítottam fel utána semmiféle mércét, pont azért, mert szerintem sincs olyan, akivel ugyanazt el lehetne érni, és nem is akarom.

Minden ember más, úgy gondolom, nem jó egymáshoz mérni őket, még ha akaratlanul meg is teszi néha az ember. Két különböző emberrel úgysem lehet ugyanolyan jó egy kapcsolat. Lehet hasonlóan jó (vagy éppen hasonlóan rossz), de ugyanolyat nem érdemes elvárni.

27N

2018. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

ilyen csak 1x van az ember életében.

mondjuk lehet hogy a nők képesek mindet ugyanúgy megélni én elhiszem.

2018. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Majdnem 5 éves kapcsolat volt, szerelem, hiányzás, összeillünk, közös tervek. Aztán kiderült, hogy átver, hazudik, új esélyt adtam, kár volt. Megszívtam.

Vége lett, elpakoltam magamban, de tudtam, hogy ez az életem része, le nem tagadható, tanultam belőle.


Eszemben sem volt hasonlót sem keresni, pláne nem jobbat. Összeszedtem magam és nyitott voltam.

Aztán megismertem valakit. Sosem hasonlítottam össze, nem is szabad!

Összeházasodtunk és jobb, mint az a korábbi kapcsolat. Nincs játszma, nincs hazugság. Boldog vagyok.

Azt is el kell mondjam, hogy az idő fontos tényező; ahogy múlnak az évek, megkopott a régi szerelem emléke, már sokszor csak annyi jut eszembe, hogy vajon hogy kerültem én anno amellé az ember mellé?!


Adj időt magadnak és semmiképp se akard összehasonlítani sem a kapcsolatokat, sem az embereket. Csak engedd meg magadnak, hogy boldog legyél, de tényleg!

Nem csak elfogadni, nem megalkudni!

Ha nincs meg az a plusz, az nem jelenti azt, hogy sosem lesz már! Csak ne kapaszkodj bele görcsösen.

2018. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyenben részem. Megtanultam hogy ez nem szerelem. Ez egy fellángolás, általában fiatalabb korban jön elő, mikor még az embernek semmi gondja nincs. Mikor még új az érzés. Ezzel az a baj, hogy elmúlik. Utána pedig már nem látod olyan derűsnek a kapcsolatot. Az érzés elmúltával azt veszed észre, hogy már nem köt hozzá semmi. Nem véletlen, hogy nagyon ritka az, hogy ebből egy életen át tartó kapcsolat legyen.

Felnőtt fejjel jön rá csak az ember, hogy nem ezt kell keresni, hanem egy olyan társat aki olyan mint te, vagy hasonló. Akivel el tudsz beszélgetni, jól érzed magad a társaságában. Akikkel van vagy lesz közös hobbid. Hasonló a jövőképed, életmódod. Ezek olyan dolgok, amik nem múlnak el, ezek egy életen át összekapcsolnak benneteket.

Én most egy ilyen kapcsolatban vagyok. Kiegyensúlyozott és boldog vagyok. Együtt építjük a kapcsolatot. Egyformán látjuk a dolgokat, így minden könnyű, mindent megbeszélünk.

Felnőtt fejjel,már ritka, hogy kialakuljon az amit leírtál. Sok a mindennapi gond, munkahely... De ha még valami módon mégis megjön ez az érzés, idő kérdése és elmúlik. Utána mi lesz??


26N

2018. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

4-es vagyok

Egy srác fogalmazta meg jól itt gyk-n. Leveleztem vele. Azt mondta hogy "ő nem az igazit keresi, hanem azt akiből lehet majd az igazi"

Sztem nagyon jól fogalmazta meg a dolog lényegét. Mindenért tenni kell, semmit nem kapunk meg készen. :))

2018. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdés:

Ha olyan fene nagy (volt) ez a "szerelem", akkor ugyan miért lett vége?


Másrészt ez nem tartós érzelem, ez a fajta érzelmi ÁLLAPOT mindig elmúlik, felnőtt korra azért ezt illik tudni..


Harmadrészt # 4-es is szépen megfogalmazta.

Ha ilyen érzelmi állapotot kergetsz, sosem lesz tartós kapcsolatod. Az egész csak illúzióra épül, ami szétfoszlik hamar, de nagyon mayimum 1-2 év alatt.

26N szintén

2018. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az volt, hogy egyutt voltunk 2 evig. Terveztuk a jovot, a családalapítást sajat lakast (alberlet) stb. De kozbeszoltak elegge nehez dolgok. Volt koztunk 700 km-er. Ezt en leküzdöttem. Minden nap utaztam, oda-vissza. Ingaban.

Aztan a kesobiekben ott maradtam hetekig, honapokig. Ott laktam a szüleinél. Kesobb az en szuleimnel. Nagykn kivolt mar a hociponk a szuloktol, kulon akartunk menni, de nem tudtunk. Engem itt készítettek ki a szulok, ot meg ott. Aminek a vege az lett, hogy hulyet kaptam. Nem birtam a dolgot. Csunyan viselkedtem vele nagyon, nem becsultem, az utobbi 2-3 honapban teljesen “megalaztam”. Es sokat hazudtam neki. 1-2 dologban. Kiderulve ezek, meg a tobbi problema a szulok ugye, plusz az a 700 km...plusz nem volt munkank, es meg sok sok dolgot leirhatnek.....de ahhoz vezetett, hogy kioltem belole az erzelmet. Neki is nehez volt. 2 honalig húzta a dolgot. Ket honapig hutuk vontuk es vegul szakitott.

2018. márc. 23. 22:24
 8/11 A kérdező kommentje:

26 vagyok.

Es azert kerdem ezt mert volt mar ilyen.

Ezekott 4 evvel. Volt egy lany akit nehezen felejtettem el. Bar az csak egy 8 honapos kapcsolat volt. De eleg nagy erzelmek zúztak benne.

De ez a ket eves, es ugy hogy 0-24-ben egyutt voltunk 2 even keresztul....elege felgyultek az erzelmek, kielesedett erzelmekrol beszelek. Voltak napok mikor pl nem volt mit enni, (sajnos volt ilyen) de kihúzzuk, kitartottunk. Talaltunk munkat, elkezdtünk dolgozni stb. De nem jottek ossze a dolgok. Mivel en kb agy aszt kaptam es az tortent amit az elozo válaszomban leirtam.

2018. márc. 23. 22:28
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem lesz. Kitartás!! :) Bízz!
2018. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Ilyen egyszer érez az ember, és inkább fiatalabb korban.


Ne próbáld hasonlítgatni, összemérni és ne keresd azt aki felülmúlja. Csak álmokat kergetnél.

2018. márc. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!