Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerinteten Manny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerinteten Manny Pacquiao-nak nagyon kicsi a farka 166 centi magasságával és Ázsiai származásával? Tudnátok ettől függetlenül az izomzata miatt, és amiatt férfiasnak gondolni, hogy ő a világ egyik legrettegettebb bokszolója?

Figyelt kérdés
Tudnátok őt ennek ellenére férfinek tartani, ha látnátok, hogy ekkora ereje van? [link]

2018. márc. 26. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez most rasszista lesz, de én még nem láttam szexi ázsiai férfit.
2018. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én férfinak tartom,de attól még hogy valaki boxbajnok még nem fog tetszeni ahhoz azért sok minden más is kell. Pl meg kellene ismernem.
2018. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nagyon kicsi faro.k kizaro ok.

N

2018. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem mindegy, hogy vkit az ember szexuálisan férfiasnak vagy csak szimplán férfiasnak tart. Nem jönnék össze ezzel az emberrel, mert nem vonz, de az ereje, az arca férfias.
2018. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen csodalom azedzeseit nezve. De ha arrollenne szo,h randizzak vele,akkor az elnapolnam. Mert van erdekesebb dolgom,mint a koromreszeles,gyakorizas,takaritas :D

Messzirol csodslom.

N

2018. márc. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!