Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ne görcsöljek rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne görcsöljek rá a lányokra és hogy tudnék nyugodtan kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Többször volt olyan hogy tetszett egy lány (most is van egy) az a gond, hogy nagyon sokszor eszembe jut nézegetem otthon a facebook profilját, az órarendjét (hogy mikor melyik teremben lesz órája, hol tudnék találkozni vele (1 suliba járunk, de nem vagyunk csoporttársak).


Amikor látom akkor viszont nem tudok odamenni megszólítani, annyira izgulok begörcsölök.


Más is van így? Volt így? Hogy lehet változtatni ezen?


2018. márc. 26. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel deci vodka.
2018. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itthon lehet ha már nagyon rágódok, valóban segíthet, kb. 1,5 óráig :)


Ha komolyan belegondolok:


Suliban szoktunk csak találkozni, és hiába tetszik a lány, nálam "kizáró ok" az ha nála az nem kizáró ok egy fiúval való ismerkedésnél, ha már napközben, suliban piás.

2018. márc. 26. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz soha semmi, ha nem lépsz túl a félelmeiden! Nem baj szerintem, ha izgulsz, legalább látja rajtad, hogy zavarba tud hozni téged.
2018. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát tudod ezen szerintem mindenki átmegy. Ezt a gátlást is csak egyszer kell áttörni. Nincs rá semmilyen tuti taktika, hogy ne izgulj mert bizony fogsz.

Nagy levegő, és ne gondolkozz csak cselekedj.

2018. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!