Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Milyen tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen tanácsot tudnátok adni a huszonéves társkereső nőknek?

Figyelt kérdés

Azon túl, hogy fogyjanak le, sminkeljenek, öltözzönek csinosan, járjanak emberek közé és adjanak lejjebb az igényeikből. Részemről a külsőségek már teljesültek, az utóbbi kettő pedig simán csak túl általános, illetve inkább támadó, mint tanács.


Általánosságban (tehát minden nő által használható) szeretnék konkrét tanácsokat (hol, hogyan, stb.), de azért leírom a saját elvárásaimat dióhéjban:


Alap dolgok:

- legyen igényes, nagyjából olyan szinten, mint én (nem kinyalt cicafiú, de nem is folyamatosan mackónadrágos, valahol a kettő között)

- legyen intelligens (nem a diploma a feltétele, bár az plusz, viszont ha pl. nem képes saját véleményt kialakítani, csak szélsőségekben gondolkodik, illetve magától egyáltalán nem képes semmiben önálló gondolkodásra, csak amit mondanak neki, az nálam felejtős)

- ne panaszkodjon folyamatosan (pl. hogy milyen rossz a munkahelye), vagy legalább tegyen a változásért

- lehessen vele előre tervezni (nem csak a következő hónapig gondolkodik, hanem van egy jövőképe, amiért tesz is)

- legyen határozott, de nem agresszív

- ne legyen bunkó (nem kell nyálasan kedvesnek lennie, az is inkább taszító, de az emberi hangnem azért elvárás)

- partnernek tekintsen, ne tulajdonnak, aki fölött rendelkezhet


Álom, amilyet úgyse fogok találni, de azért leírom (inkább a közös jövőre vontakozóan):

- tervezzen gyereket, akivel utána foglalkozik is

- az együttélésben, háztartásban is legyen partner, ne csak "besegítsen" (végülis egyikünk se cseléd)


U.i.: Aki esetleg a hangnemre panaszkodna: nem vagyok se rideg, se kontrollfreak, se semmi hasonló, simán csak már ismerem ezen az oldalon a sablon válaszokat és szeretném kikerülni ezeket a felesleges köröket.


U.i.2: Tanácsokat szeretnék kapni, nem ismerkedős privát üzeneteket, így kérem ne lepődjön meg senki, ha nem válaszolok.


2018. márc. 31. 16:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%

Tinder


Eddig hol hasalt el a projekt?

2018. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%

Korrekt kérdés, korrekt hangnemben. Köszönöm!


Nos, azért azt mérlegeld, hogy akiben ezek mind megvannak, az vajon egyedül van-e. Bennem a gyerekvállalási hajlandóság kivételével szerintem mind megvan (legalább nagyjából), és volt már több olyan lány is, akivel emiatt nem lett közöttünk semmi.


Tanácsot adni nehéz. Mondanám, hogy ne hercegnősködj, de a leírásod alapján vlsz most sem teszed, szóval nem mondom. Arra viszont talán nem árt felhívnom a figyelmedet, hogy a partnerségnek az ismerkedésben is meg kell valósulnia. Ahol az egyik félnek kell tepernie a másik után ("udvarlás" WTF), ott már nem beszélhetünk egyenrangú felekről.

A hol szerintem is probléma, mert társkereső oldalak ill. irodák stb. kivételével gyakorlatilag nincs olyan hely, ahol kifejezetten ilyen céllal lehetne embereket találni.

2018. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Sok sikert hozzá, csak ne a neten. :)
2018. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Az itteni "férfiaktól" nem fogsz normális választ kapni, legfeljebb pár farokfotót üzenetben. Tapasztalat.
2018. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 mikeXxX ***** válasza:
39%
A szerelmet keresse és ne az elvárásokat valamint legyen kedves én ezeket hiányolom manapság ! 38f
2018. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen igaza van az előttem író férfinak! Sok ember elváráslistával megy a randira. Ami utálatos, de amugy meg szükséges, mert tétje van h kivel töltöd el az életed egy részét meg milyen minőségben. Pasik szeretik ha minden hibájukat elnézel, tolerans vagy, az egojuk nem birja a kritikát, ja és ha lúzerek, lusták, igénytelenek, még legyél kedves is velük!:D
2018. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg nem azért bunkók a csajok mert parasztul viselkedtek, vagy a farkatokat küldözgetitek nekik?
2018. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

A diploma kivételével én minden szempontból megfelelő lennék, de mivel mindig azon agyalnék, hogy diplomást szerettél volna, nem illünk össze!

Azért sok sikert!

A tanács : Először döntse el mit akar és kit, aztán próbálja meg mélyen a buksijába égetni, hogy mit várhat el...

2018. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

No vagyok, remelem nem haragszol meg, hogy valaszolok.


Nekem az a velemenyem, hogy az altalanos tanacsokkal nem sokra lehet menni, mert mindenki mas, mindenkinek mas tanacsra van szuksege. Valakinek kedvesebbnek, szerenyebbnek kene lennie, valakinek meg vegre elomaszni a csigahazbol es megmutatni az egyeniseget.


A baratomat en is szoktam kerdezgetni, hogy mi hianyzik a "mai" nokbol, es ilyenkor hiaba mondjuk azt, hogy _a nok_, valojaban mindig egy jellemzo tipusrol beszelgetunk, tehat a megallapitasok csak korlatozottan igazak.


Egy tanacs olyan, mint egy gyogyszer: mindenkinek masra van szuksege, gyakran keseru es semmit nem er, ha a beteg nem veszi be.


Erdemes lenne egy olyan emberrel beszelgetned, aki nagyon jol ismer teged, de nem tulsagosan elfogult feled, tapasztaltabb (es valoszinuleg idosebb is) nalad. En se a korombeli fiuktol vagy lanyoktol tanultam a legtobbet, hanem nalam idosebb es kelloen kritikus, de azert kedves emberektol.

2018. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok tanácsot adni, mivel én magam sem tudok társat találni...

Az elvárásaid nagyjából okésak, amiknek meg is felelek.

Persze ez nem fog kimenteni attól, hogy befejezhessem a jó kis számolásom, ami az ötödik abszolút magányos évem felé közeledik. :D

2018. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!