Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, akiknek volt már félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek volt már félénk pasija: a férfi félénksége a kapcsolat előrehaladtával eltűnt vagy ugyanúgy megmaradt?

Figyelt kérdés

Van az a típus, aki csak kezdetben félénk, aztán felbátorodik, sőt, gyakran kiderül, hogy egy igazi vagány rejtőzött benne. A másik típusnál viszont ez a gátlásosság megmarad, függetlenül attól, mennyire támogatja, szereti a párja és mennyi sikerélménye van az életben.


Nektek mi a tapasztalatotok? Melyik félénk férfitípust "fogtátok ki"? Aki csak kezdeti félénkséggel küzdött, később levetkőzte, vagy akinek ilyen az alaptermészete?



2018. ápr. 7. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Na erre kíváncsi vagyok, de nem lesz sok válasz, mert az ilyen férfival a legritkább esetben kezdenek a nők.
2018. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Úgy néz ki, igazad lesz :D
2018. ápr. 7. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha valaki szerelmes, vagy legalábbis nagyon érdekled, levetkőzi a félénkségét. Hacsak nem egy idióta, aki megmarad az álmodozásnál.
2018. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van akinek csak a kezdeményezés nem megy az elején félénk, de később felbatorodik és kinyílik egy kapcsolatban és van aki utána is félénk és gátlásos marad.


Viszont ha egy konkrét személy miatt kérdezed, akkor nem fog kiderülni, hogy ő milyen abból, hogy más lányok mit tapasztaltak más férfiakkal.


Ezt csak úgy tudod meg, ha megismered.


#3 ez nem igaz. Nagyon egyszerűen látod.

2018. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik, az egyetlen amin dolgoznom kellett a férjemen, az az volt, hogy nem tudott vitázni. Ha konfliktus volt régen mindig elvonult. Folyton rágnom kellett a fülét, hogy elmondja, mi bántja. Sokszor úgy éreztem, hogy azt hiszi engem nem érdekel, mi van vele. Az évek alatt sokat változtunk, ő megnyílt, én meg megtanultam gondolkodni mielőtt megszólalok.
2018. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanolyan félénk maradt. Olyan, mint egy szarvas. Én ennek örülök, mert én is félénk, befelé forduló vagyok. Ketten félénkeskedünk a sok magabiztos ember között. :/

Sok szerencsét kérdező!

2018. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt a nagy félénkség, de soha nem lesz egy társaság közepe ember.

Nagyon sokat dicsértem, elmondtam neki a jó tulajdonságait, hogy azok mennyit érnek, ne higgye, hogy azok nem jelentenek semmit.Nehéz ezt leírni, mert évek alatt történt.

Szerintem egészen kinyílt, már büszke magára, ha elér valamit, sőt neki mer állni új dolgoknak, bízik magában.

2018. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!