Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogy kezelitek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy kezelitek azt, hogyha a párotok haverjai lekövéreznek titeket?

Figyelt kérdés
Őszintén ilyenkor olyan szégyenérzet van bennem, hogy még a párom előtt sem merek mutatkozni.. hiába véd meg :(

2018. ápr. 7. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok kövér, de ha a párom haverjai ekkora parasztok lennének, egyszerűen nem vegyülnék velük.
2018. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Elég suttyó haverjai lehetnek... Ha meg nem vagy megelégedve magaddal, próbálj meg tenni ellene.
2018. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aztak..va...ilyen haverjaim lettek volna már valószínűleg nem lennének azok...nálam csendben voltak és nem mondtak semmi rosszat. max miután szakítottunk. De ezt így akkor amikor ott vagy? Komolyan ilyen lett volna szerintem simán leütöm azt aki mondja.

Amúgy szard le őket, éretlen gyökerek, vagy vágj vissza valahogy.

2018. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
embert barátjáról...
2018. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritka bunkó társaság. Barátok párja tabu. Aki megsértette ezt, az tovább nem volt barát. A párkapcsolat, csak a két emberre tartozik.
2018. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer szólt be nagy társaság előtt az exem haverja,hogy jó nagy lett a seggem... Közöltem vele,hogy ha nem tetszik akkor kisebbre lehet nyalni. Mindenki jót röhögött,ő pedig soha többet nem szólt be :)
2018. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
hú 6-os, ez igazán szellemes visszaszólás volt... látom te is kétszer álltál sorba, amikor a proliságot osztották.
2018. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Én kövér vagyok, ők meg bunkók. Melyik a jobb?
2018. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!