Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben sem logika, sem erzelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben sem logika, sem erzelem sem pedig ertelem nincs. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Udv.

Belevagok. Nem vagyok egy szep srac. De eddig mindig akadt igen szep lany nekem.

Volt egy 2 eves kapcsolatom es egy evvel ezelott lett vege.

Azota senkivel sem voltam. Nem talaltam megfelelo lanyt magamnak. Aki nekem bejott volna annak en nem jottem be. Nekem bejott kulsoleg es belsoleg is. En nem jottem be neki kulsore. Oke, az ilyeneket hagyjuk is, lapoztam.

De csak ilyenek jonnek, lelkiserult “nem tudom” “oke” “rendben” lanyok mostanaban. Regen nagyon konnyen ment neten a csajozas nekem. De most annyira elhatalmasodott a lanyokban a...nem tudom mi, hogy egy talalkozas is nehezen jon ossze.


Es felvetodik a kerdes bennem. Most akkor szimpla szerencse volt annak idejen mikor sikerult baratnot szereznem, vagy a lehengerlo (szarkazmus) modorom miatt sikerult. Vagy mi? Nem ertem. Kezdek felni attol, hogy a puszta szerencse hozta az utamba oket. Es akkor ennyi volt? Vege?


Vagy masnal is voltak ilyen helyzetek? Hogy 1-2 evig senki sem jott olyan aki erdemben is megmozgatta az.......erzelmeteket? Kezdek felni.


Eddig mindig egy hulye oldalon talaltam ra a szerelemehes huseges oszinte lanyokra. De most behalt az az oldal. (Nem tarskereso) eloben nem szeretek ismerkedni, mert nincs lehetosegem ra...0 barat, 0 haver. En ezt tudom, hogy hatrany, ezert eldegeltem a neten, azon az oldalon. Szep es jo volt minden. De most? Valami van. :( :/ mi a franc ez?!


2x/F



2018. ápr. 11. 01:57
 1/2 A kérdező kommentje:

Ui: ugye itt is probalkoztam. Lanyok ki irjak a merdest, “mi lehet a baj velem, (stb stb stb) nincs senkim, maganyks vagyok, szeretnek kapcsolatot (stb stb stb) 19-25/L.

Ra irok, irogatunk, aztan kiderul, hogy “gozom sincs, hogy mit akarok azbelettol, nem is akarok kapcsolatot, nem tudom, hogy kell” vagy “nem tudom kozel engedni senkit sem erzelmileg magamhoz” vagy jonnek ezer mas dologgal.


Mi tortent a lanyokkal? Tarskeresore nem megyek fel. Nekem az olyan mint az oregeknek a nyugdij....

2018. ápr. 11. 02:01
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen: marha nagy szerencse kell hozzá, hogy találj egy olyan embert, aki kívül-belül megfelel és te is neki.

Ráadásul telik az idő: gondolom, te se abban a korosztályban keresgélsz, mint 5-10 éve. A 18+ lányok többsége kapcsolatban van. Nagyon kevés, aki épp nem, de ők se sokáig.

2018. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!