Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem jóképű, feminin férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jóképű, feminin férfiként hogy találhatnék koromban hozzám illő barátnőt?

Figyelt kérdés

Nagyjából csak a tiniknek tetszem, de közülük sem soknak. Közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, de úgy nézek ki, mint egy esetlen tini. Alkatilag vékony vagyok (nem csontsovány), magas a hangom, szakállam sem nő rendesen. Senki nem vesz komolyan, nem tartanak férfinak.


Az élet más területein pedig sikeres vagyok: van pénzem, ambiciózus vagyok, sok mindenhez értek. A társkeresés szempontjából viszont egy csőd az életem. Senki nem szemez velem sehol, soha egy mosoly, társkeresőn meg se match, se válasz.


2018. ápr. 15. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 2-es vagyok. Csak hülyültem. :D


Ismerkedni bárhol lehet, ha van önbizalmad. Ha nincs akkor ugy szerezhetsz, ha olyan helyzetbe mész, ami neked félelmetes. Menj csajozni, minél többet csinálod, annál tapasztaltabb leszel. Minél jobban hozza fogsz szokni a társaságukhoz, és lesz tapasztalatod és önbizalmad is. Akkor egyszerű lesz.

2018. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Ha ez ilyen egyszerű lenne... A valóság ezzel szemben az, hogy aki nem néz ki jól, azt minden nő elutasítja, amitől akkor is elmegy az önbizalma, ha azelőtt még volt.
2018. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es.


Ez ilyen egyszerű. Ne abból indulj ki, amit a helyzetükbe beletörődő, lúzer GYIK-es pasik mondanak itt az oldalon.

2018. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
en sem vagyok jo kepu vagy mit tudom en de azert siman minden lany szemezik velem legalabb, mar az zavaro hogy egyaltalan nem is nezek ra de a szemem sarkabol latom hogy figyelget
2018. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amugy nehezen, a lanyok nem nagyon vannak oda a feminin sracokert!Legyel ferfiasabb , ezt peldaul tema valasztasban is jol tudod alkalmazni, kerult a pletykat , a celeb vilagot, meg a szepseg kiegeszitoket(temaban persze)Nezzt meg az osszes thor filmet es probalj ra hasonlitani! Aztan menni fog!
2018. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 Nem abból indulok ki, hanem a saját példámból. Én pontosan így jártam: fiatalabb koromban, amikor elkezdtem a csajozást, még naivan elhittem, hogy nem a külső az elsődleges a lányoknak. Persze minden alkalommal nagyot koppantam, és szép lassan rájöttem, hogy egyrészt ocsmány vagyok, másrészt egy ocsmány férfinek esélye sincs arra, hogy valaha egy nő szeresse. Már beletörődtem, ez van.
2018. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fingkirály ***** válasza:

#7: Hmmmmm...


Szal egy év intenzív súlyemelés növivel, azalatt megnő a haj meg a szakáll, ezt kihidrogéneztetni, és bármilyen problémát/élethelyzetet megoldani úgy, hogy odab*szok egy kalapáccsal.


Nem is rossz. Kipróbálom. Viszlát a police.hu-n :)))))

2018. máj. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!