Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kilátásaim lehetnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kilátásaim lehetnek ha nem akarok gyereket sem családot de társat igen?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 12:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
32F
2018. ápr. 15. 12:26
 2/11 anonim ***** válasza:
nagyon jók
2018. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak nagyon jó

Nő vagyok de én sem szeretnék gyereket és családot.

Férfiként szerintem nehezebb olyan nőt találni aki nem szeretné ezeket mint fordítva.

Nem lehetetlen ilyen társat találni.

2018. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A tàrsad a csalàdod, ha talàlsz olyat akivel le akarod élni az életed és ez kölcsönös érzelmeken alapul.

Simàn lehet esélyed olyat talàlni akinek te vagy a lényeg, nem az, hogy mindenàron szaporodjon.

Èn is talàltam olyan férfit akinek èn vagyok a fontosabb. Én Sosem akartam igazàn gyereket, mégis velem van és szeretjük egymàst a férjemmel 8 éve. Aki valóban szeret annak a kapcsolat, a pàrja fontosabb, ha vàlasztani kell.

2018. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse kérdése, bár összességében szerintem nem rosszak az esélyeid. Bár a többség szerintem akar gyereket, de azért elég nagy az a tábor, ami nem.
2018. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobbak, mintha görcsösen el akarnád vetetni magad valakivel, és azonnal gyereket akarnál, mint több harmincas ismerősnőm.
2018. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Elegge jok az eselyeid, mivel ma egyre tobb no nem szeretne gyermeket, csak hogy tudjanak valtogatni partnereket es szelhamoskodni.
2018. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
#7 Azt hittem, hogy pont, hogy akarnak gyereket, hogy legyen mivel sakkban tartani az örök áldozatot: a férfit :/
2018. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
7. Látod, eddig merengtem, hogy miért is nem akarok gyereket, de legalább most rávilágítottál. Mentem is pénzthamisítani, meg csalárdkodni, mocskos fajtámat már. :D
2018. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7. Idióta àltalànosítàs. Aki nem szeretne gyereket, többnyire nem ezért nem akar. Egyszerűen nem vàgynak rà mert boldogok úgy ahogy élnek.

Èn sem akarok, mégsem cserélgetem a pasikat. 8 éve egy férfi van az életemben, pont nem azért hàzasodtunk össze hogy aztàn vàlàssal bajlódva cserélgessem màsokra őt. Nincs rà okom, tökéletesen összeillünk. Gyereket nem tervezünk, mert az életünk így tökéletes ahogy van, kettesben, illetve hàrmasban egy kutyussal, kötetlenül, szabadon, plusz hatalmas hosszútàvú anyagi teher( gyerek) nélkül. Egy életünk van, élvezni akarjuk, nem alàrendelni mininum 18 évre valaki màsnak Pl egy csecsemőnek, szaros pelenkàknak, aki mellett nincs ideje az embernek rendesen magàra, a pàrjàra, dackorszakos kisgyereknek, làzadó kamasznak stb. Nem mindenki vàgyik erre. . Nem mindenki akar beàllni a sorba és a tàrsadalmi elvàràsok szerint élni.

2018. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!