Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik a pénztáros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a pénztáros csaj, de idősebb mint én és inkább ilyen kigyúrt, panel proli tipusú pasikkal szokott beszélni. Hogy közeledhetnék? Egyáltalán megéri?

Figyelt kérdés

Én 21 éves egyetemista vagyok, a csaj 23-25 lehet.

Viszonylag jóképű, de nem annyira nagyon férfias és kigyúrt sem vagyok (nem is akarnék).


UI: Nem nézem le a "prolikat", ha ez így lenne a csaj felé sem akarnék közeledni...



2018. ápr. 17. 22:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

dehogynem nézed le,sőt leprolizod.

de úgy vagy vele,hogy megdugni jó lenne a prolit is.

2018. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
#1 Szerintem ne szólj bele az egyetemista értelmiségi kérdésébe, te proli. Ő majd tudja, hogy kit néz le, és kit nem.
2018. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Szerintem az, hogy valaki proletár, az tény.

Vagyis, ha vagyonnal nem rendelkeznek és munkaerejüket eladva, az annak ellenértékeként kapott jövedelemből élnek, akkor "prolik".

De nem gondolom, hogy ez egy lenézendő dolog lenne...


Nem azt mondtam, hogy lumpi, ami sértő lenne egy prolira nézve... Vagy olyanra aki nem lumpi. Aki az, arra nem sértő.


De egy nem proli szerintem egyértelműen nehezebben tud közeledni egy proletárok körében mozgó egyénhez, mint egy más társadalmi osztályba tartozó, esetleg "értelmiségi".

2018. ápr. 17. 22:16
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

#3 Abban tévedsz, hogy kiszakítod a fogalmat a keretei közül. A proletár egy letűnt rendszer maradvány szava.

A mai szó erre: munkavállaló.

2018. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
#3 A proli pedig mint olyan, nem csupán a proletárt jelenti, hanem hordoz, egy rendkívül pejoratív többlet jelentést is. Ez egy sértés.
2018. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

De miért kell akkor a kérdést kiforgatni?


Mi olyan elképzelhetetlen, vagy kifogásolható abban, hogy egy olyan lány tetszik aki alantasabb munkát végez, nem egyetemista, szegényebb és nem mondjuk egy David Lynch művészfilm érdekli, szórakoztatja hanem mondjuk egy Bay blockbuster? Ezek tények, de nem negatív dolgok.

Csak egy más fajta szemlélettel rendelkezik mint én, mások vagyunk. Ezért nehéz a közeledés is, de nem hiszem, hogy ettől egy esetleges kapcsolat eleve halálraítélt lenne.

2018. ápr. 17. 22:25
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

A kifogásolható nem ebben van. Hanem abban, hogy akkora pofával prolizol le mindenkit magad körül, hogy nem fér be az ajtón.

Én ezzel a dumával nagyon messze elküldenélek a csaj helyében, meg amúgy bárki helyében.

2018. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy néhány műveletlen ember dehonesztálóan alkalmazza ezt a megnevezést, de én szándékosan kiemeltem a kérdés leírásában, hogy én nem így tettem...

Vagyis a túllendülhetnénk ezen és a kérdésre is válaszolnátok?

2018. ápr. 17. 22:29
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
#8 Nem néhány műveletlen alkalmazza így, hanem mindenki. Az értelmiség is. Sőt, ők leginkább.
2018. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 iamaveryniceguy ***** válasza:
93%
Ne hívdd el, mert kiröhögne csak. Férfiként is irritáló a stílusod már ennyi alaján is.
2018. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!