Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ki lehet jelenteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki lehet jelenteni, hogy egy romantikus, álmodozó típusú nő a kedves férfiakhoz vonzódik vagy ez nem törvényszerű?

Figyelt kérdés

Nyilván egy érzelmes, szenzitív, álmodozó típusú nő egy olyan férfi közeledésére vágyik, aki jól tud játszani a szívének a húrjain - legalábbis a józan ész ezt mondaná. Akinek ilyen az alaptermészete, tapintatos, sosem bunkó, tud szeretni - és pont ezek miatt egy romantikus nővel hamar összhangba kerülnek, együtt tudnak "rezegni", már rövid idő után egymásra tudnak hangolódni. Egy flegma, nagyképű, közönyös rosszfiú nem hinném, hogy nagy hatással tudna lenni egy álmodozó természetű nőre, nem tudja érzelmileg felkavarni, pont azért, mert totál más világot képviselnek.


Szerintetek mennyire helytálló az okfejtésem? Mit gondoltok erről? Egy romantikus férfi tudja igazán megpendíteni egy ugyanilyen nő szívének a húrjait és jól játszani rajtuk?(Jaj, ez annyira szép, hogy mindjárt megkönnyezem :D)



2018. ápr. 18. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%

Az exem aki egy aranyos lány volt egy kifejezetten bunkó pasiérr hagyott el. Ő maga sem tudta pontosan megmondani, hogy miért. Tudta, hogy rossz, amit tett, de mégis az kefélgette. A nőknek a TÚL KEDVES fiúk nem jönnek be.


Azóta változtam én is, az eset (is) hatással volt a gondolkodásomra. Már vagányabb vagyok, és igy jobban érzem magam. Így a csajozás is jobb.

2018. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne logikus. De nem az. Az érzelmek nem logikusak. Az, hogy minden lefelé esik, az törvényszerű. A gravitáció nem törvényszerű.
2018. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
* a szerelem nem törvényszerű, elnézést. A gravitáció az
2018. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A kedves férfiakhoz NEM vonzódnak a nők, ellenben ahhoz aki határozott, vagány, humoros, domináns.
2018. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Egy romantikus, idealista férfi is viselkedhet néha bunkón. Hiszen az alaptetmészet, alkat nem egyenlő a viselkedéssel. Szerintem alapvetően igazad van, de az, hogy valaki romantikus, szenvedélyes, kifinomult, nem kell, hogy azt jelentse, mindent ráhagy a nőre.
2018. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De így hogy teljesül a romantika, a meghittség, a bensőségesség iránti folyamatos vágya? Elnyomja magában? De akkor meg boldogtalan lesz, aztán meg lelki beteg...
2018. ápr. 18. 22:42
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem törvényszerű, sőt...

Nőként mondom.


Nézz körül a környezetedben, keress egy igazi tudkót, vagy nárcisztikus, önző pasit. Na miylen abrátnője van? ..


Fogadjunk, hogy alacsony önbecsülésű, ám kedves lány, csak totál 0 önbizalommal és életképpel.


EGy határozott, magas önbecsülésű nőt uyganis nem tudnak hosszú távon ezek a pasik megfogni/megtartani.


Megjegyzés még hozzá:

# 4-es igaza van: nekem pl az a vonzó egy férfiben, ha egy férfi határozott, és van humora. Kb félsiker.


Ettől még tud romantikus is lenni egy ilyen férfi, ez nem azt jelenti, hogy csak bunkó lehet az, aki dominánsabb. Félre ne érts, a kedvesség nálam alap, ha egy férfi el akar érni bármit is. De a többi tényező -ha vonzalomról van szó-, dominánsabb faktor ilyen szempontból.

N

2018. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
89%
Még sosem hallottam olyan sztorit, hogy egy srácot egy normális, romantikus, ábrándozó csaj egy kedves, érzelmes, jószívű férfiért hagyott volna el. Ellenben mindenhol azt látni, tapasztalni, olvasni, hogy a csávókat egy arrogáns, tаpló, bаromarcú farokra cserélik le ezek az "érzelmes, lelkizős, romantikus" nők.
2018. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Hát jó volna olyan romantikus nőt találni, aki érzelmes.:)
2018. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Diavolino44 ***** válasza:
75%

Ket minoseget keresnek a nok az egyik az eltarto, masik a szereto.

Az elsoben van a kedves, atlagos, romantikus srac akivel lehet tervezni a kozos jovot, a gyereket a csaladot.

A masodikban, a flegma, kigyurt, motoros, aki pial, es bunko, szexista, jeghatan is megelo rosszfiu tipus.


Az elso tipusbol sok van a masodikbol keves, ezert is lesz nepszeru.

Szerintem siman van olyan lany akit leirtal, s boldogan elenek amig meg nem hallnak. De neha neki is jol esik, ha a pasi lerantja rola a konyhaba a ruhat, nekitolja a falnak, megforditja, felrehuzza a bugyijat s ugy dugja, hogy kozben huzza a hajat es raut a fenekere.

2018. ápr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!