Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit gondoltok erről a fajta viselkedésről egy férfi részéről? Ti hogy reagáltatok volna Kelemen Anna helyében?

Figyelt kérdés

Talán olvastatok róla: a lényeg, hogy egy csomó férfi közül kisorsoltak nemrégiben egyet, aki "nyert" egy vacsorát Kelemen Annával. A megbeszélt randira végül nem ment el, átrakatta egy másik időpontra, aztán arra sem ment el, de írt egy levelet Annának és küldött neki virágot. Itt van bővebben a sztori:


[link]


Ti hogy reagáltátok volna ezt le Annácska helyében? Hasonlóképpen, mint ő? Ez úgy jött volna le inkább, hogy "micsoda egy férfiatlan, gyáva alak" vagy inkább egy némileg érthetetlen, de aranyos dolog lett volna a pasitól? Egyáltalán: járt már valaki közületek hasonlóképpen? Hogy a férfi a lebeszélt randira bár nem jött el, de igyekezett úriemberként eljárva kompenzálni valamilyen módon?


Mennyire tartjátok férfiasnak vagy férfiatlannak, ahogy a szóbanforgó férfi viselkedett Annácskával?



2018. ápr. 19. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Ki a tököm az a Kelemen Anna?
2018. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom, ott követtem el a legnagyobb hibát, hogy ezen az oldalon komoly válaszokat vártam...
2018. ápr. 19. 09:05
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Ott követted el a legnagyobb hibát, hogy komolytalan kérdést tettél fel.
2018. ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

"Nem lehetne most eltekinteni K. A. megítélésétől? A pasi viselkedéséről van szó" - és szerinted egy pénzért kefélő k...a, aki médiavisszhangot akar kavarni, és KISORSOLJA a p..náját egy random férfinak, ugyanúgy fog megítélni egy férfit, mint normális nő tette volna, aki egy valódi randira ment volna esetleg az illetővel?


Ne légy barom, egy ember véleményét nagyban befolyásolja az, hogy ki ő és milyen a személyisége. Úgyhogy igenis releváns, hogy "Annácska" egy repedtsarkú.

2018. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#6 Tényleg nehezedre esne mondjuk egy épp szingli élsportolót, szépségkirálynőt, műsorvezetőt vagy egy botrányoktól mentes életet élő vonzó, ismert nőt képzelni Anna helyébe? Nem Anna személyén van itt most a hangsúly, hanem az esetleges "gyáva nyúl" férfi-attitűdön, ami nem biztos, hogy feltétlenül negatívan jön le minden nőnél...
2018. ápr. 19. 09:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy foglalt a pasas és azért írta ezt, vagy pedig nem akart rivaldafénybe kerülni. Vagy semmi önbecsülése és férfiatlan.

En személy szerint nem örülnék egy ilyen levélnek, sirnek egy is talán és nem nagyon beszélnék a pasival utána.

2018. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Szokd meg ha itt kérdezel a válaszadók egyik fele kötekszik másik fele pedig mem is érti meg a kérdést.

OFF vége


1. Férfiatlannak tartom. Ez csak egy vacsora. Ennyire nem kell nagy ügyet csinálni belőle mintha egy királynővel kéne elhálni egy házasságot.

2. Ezzel a helyzettel nem lehet mit kezdeni. A levél aranyos, az ajándék jelképes. Lényegébe a férfi korrekt volt.


3. Nekem soha nem volt ilyen élményem, de randira sem hívott el még senki. (pedig volt már párkapcsolatom)

2018. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na végre. Nehéz szülés volt, köszönöm a válaszokat. Azért el tudom képzelni, hogy hétköznapi fickóként baromi ideges lehetett, és joggal tarthatott attól, hogy a feszültség miatt félresikerült randit Annácska esetleg nagy dobra veri utólag, újságok írják meg, lemegy a tévében, stb., és akkor a világ elől is elbújna szégyenében. Bár szerintem a legtöbb átlagembernek meg sem fordul komolyabban a fejében, hogy "vacsora egy általa bálványozott celebbel": elfantáziálgatni el lehet róla, de egy éles helyzetben való esetleges beégés, és egy azutáni felhajtás meg senkinek sem hiányzik...
2018. ápr. 19. 09:24
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha én kapnék egy lehetőséget, hogy a "bálványommal" vacsizzak akkor két kézzel kapnék utána.


1. A sorsolásra jelentkezni lehetett. Ha nem akarsz lottón nyerni nem nevezel be. Ha pedig megnyerted akkor elsétálsz, hogy ez pénz nekem túl sok? Te erre nem azt mondanád, hogy illető egy balfék?

2018. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#12 Ha lottózol, akkor egy gigantikus pénztömeget "bálványozol", és jólétet vizionálsz, tehát nincs okod rá, hogy nyomás legyen rajtad. Nem egy érző lény után vágyakozol, akinek a személye élőben blokkolóan hathat rád, meg akarsz neki felelni, teljesítési kényszert idéz elő benned - vagyis ebben az esetben érzésekről, emberi kvalitásokról van szó. Nagyon nem helytálló a lottózással való párhuzamod.
2018. ápr. 19. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!