Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elméleti kérdés! Esélyes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés! Esélyes egy olyan nővel (anyukával) összejönni aki muszájból (gyerek a muszáj oka) a volt párjával él egy lakásban. De külön szobában? Arra vár, hogy magamhoz költöztessem?

Figyelt kérdés

A nő konkrétan nem tetszik ,ezért elméleti. Muszáj oka a gyerek. Elvileg a pasié a lakás. A hölgy szülei 60kmre laknak. A nő abban az oviban dolgozik ahová a kislánya jár. Tehát munkahely,gyerek ovodája is "helyben "van. Nem veti fel a pénz ,albérletre nincs pénze,meg gondolom kényelmesebb is ìgy neki. Azt mondja,hogy minden le van zárva. Pasi is csajozhat ő is ismerkedhet.

Bár arra is gondoltam,csak kicsit játszik a tűzzel a hölgy,de az fb adatlapja szerint is egyedűlálló.

Szerintem(hangsúlyozom én véleményem és pont ez érdekel jó-e???)ha valakivel jól el lenne,odaköltözne a gyerekkel a pasihoz?? De vajon ez már aranyásás egy formája?

Azt most hagyjuk,hogy a gyerekét én nevelném! Az más téma. De vajon őszinte lenne e ez îgy??



2018. ápr. 21. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Idővel kiderülne, hogy mit akar. Látatlanban nem tudni.
2018. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem nevelnéd a gyerekét.


Valószínűleg ha összejönne valakivel, hozzáköltözne. Így lenne logikus, nem?

2018. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2es. Nem azért jönne össze valakivel,hogy legyen hová lelépni?
2018. ápr. 21. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja? Előbb-utóbb szerelmes lesz valakibe. Akkor is éljen az exével?


Ismerni kell, milyen a nő. Most pl. otthon ül és malmozik, és várja, hogy megmentse valaki, vagy dolgozik, félretesz, és minél előbb külön akarna költözni?


Nekem van lakásom, ha így tetszene meg egy férfi, akin látom, hogy tesz azért, hogy jobb legyen neki, akkor magamhoz költöztetném, nem akarnám, hogy az exével legyen együtt.

2018. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Téged akkor most a számítás érdekel, hogy számításból költözne e hozzád ?


Én úgy érzem abból amit írsz, hogy egy szabad, nyitott, békés kapcsolatban él ott ahol. 60 km egy pcsa füst távolság, ha nagyon akarna akkor haza költözne a szüleihez, keresne ott munkát, a gyerekek meg rugalmasak, megszokná hamar a környezetváltozást, ott lennének csak igazán biztonságban és nyugalmuk lenne végre.


Nem hiszem, hogy érzelmek nélkül hozzád költözne, ha csak nem bemeséltél, elhitettél vele valamit aminek a felesem igaz.

2018. ápr. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-5ös. Fő kèrdés miért nem lép akkor le? Vagy csak szerintem gáz ez ìgy. Az egyik pasi lakásához kiséri haza a másik pasi?
2018. ápr. 22. 07:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt írod, a nő konkrétan nem tetszik. Akkor a te részedről nem lenne ez számítás, hogy legyen aki takarít + ingyen punci? Ha nem szereted, miért akarnád magadhoz költöztetni, pláne gyerekestül?
2018. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es ezért elméleti nem róla szól hanem ha lenne egy másik lány ilyen szituációban.
2018. ápr. 22. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!