Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj az, ha egy fiú egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha egy fiú egyáltalán nem jár, nem szeret bulizni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 21. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Inkább a mögöttes tartalom lenne lényeges, hogy ezt azért nem teszed mert nincsenek barátaid, vagy csak azért mert egyáltalán nem vonz a dolog
2018. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek. Szerintem nem gáz, sok otthon ülő lány van akit zavar a tömeg és a hangos zene.

Én sem szeretek járni bár most eléggé gondolkodom, hogy betoljak egy üveg pezsgőt, lemenjek a Ligetbe és megpróbáljak felszedni egy csajt.

2018. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2. ez ilyen könnyen szokott menni neked?
2018. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. Annyira nem nézek ki gázul meg a csajoktól sem ijedek meg. Bár egyedül utálok menni mert egy magányos férfinak az esélyei elég alacsonyak. :D
2018. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
több magányos férfinak csoportban jobbak az esélyei? D:
2018. ápr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Magabiztosságot ad, ha mindig van kikhez visszamenned és nem csak egyedül téblábolsz. Csajok sem véletlenül járnak mindig többen.
2018. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ. Tudod, ez olyan, hogyha jó pasi és nem szeret bulizni járni, akkor okos, mert minek? Oda csak a hülye proletárok járnak. Ő más, ő céltudatos és komoly. Ha jó pasi és szeret buliba járni, akkor vagány, menő, szívtipró csávó. Ha csúnya pasi és szeret buliba járni, akkor mekkora egy undorító kretén, akinek még X évesen is ennyi az élete. Ha csúnya pasi és nem szeret buliba járni akkor egy élettelen, otthonülős gyökér kocka.


Szóval érted, minden relatív.

2018. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, mert én is utálok. Vannak barátaim, velük szeretek találkozni, társasjátékozni, de a céltalan ivászat, tömeg és a hangos zene sosem vonzott.


N

2018. ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Inkább szégyen. A nőknek élmény kell. Sokféle bulizási lehetőség van!
2018. ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem baj.

Én sem járok, mert nem érdekel ez a fajta "kikapcsolódás".

2018. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!