Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik azt mondják hogy a nőknek a külső vagy a pénzre az elsődleges, azoknak tulajdonképpen rossz a személyiségük és egyszerűbb a külsőre és az anyagi helyzetükre fogni a sikertelenségüket?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 07:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha úgy utasít el egy nő, hogy csak egy mondatot szólok hozzá, vagy el sem olvassa a levelemet társkeresőn, akkor nem hiszem, hogy a személyiségem miatt tenné.
2018. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Azoknak rossz a külsejük.
2018. ápr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem, hanem ezt tapasztalják. Nekem is mondta már több, hogy szeretnének velem kapcsolatban lenni mint ember. De mivel átlagos alkatú vagyok, és csak jóképű, nem adom elő magam micsoda sikeralfahím vagyok, ezért inkább a gyurmás magát pénzesnek MUTATÓ (mert láttam már pofáraeséseket :) ), arcoskodó BMW (vagy hasonló mutogatós autós) ún "nagybetűs férfiak"-al mennek rendes párkapcsolatra. Velem inkább csak szexelgetés egy ideig, a nagy szerelem előadása, majd lépés egy említetthez... aztán egy másikhoz... és másikhoz.
2018. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlenül, de persze valakikre ez is igaz.
2018. ápr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nagyjából igy van. Akit mindenki elutasít annak el kellene magán gondolkodni, hol csinál hibát. Bár ez nem olyan egyszerű, saját hibait az ember nemigen látja.

A társkeresőt meg nem sorolnám ide, az egy külön kategória. Ott persze, hogy nem a személyiséged miatt dobnak az első mondat után. Bár higgyétek el ismerek olyan embert akit Ti is dobnátok egy mondat után, annyira egyértelmű lenne számotokra is. Visszatérve a társkeresőre, ott ja ráírsz egy jobb nőre gondold el hány ilyen "helló, hogy vagy"- ot kap naponta, hetente. Több tíz/száz. Vagyis ha nem pont kinézetre az esete vagy, vagy nem tudod pár szóval annyira felkelteni a figyelmét mész a kukába, hisz olyan mennyiséget nem tud kezelni igy felületesen egy-két mondat alapján dob ki. Legtöbbször semmi köze a személyiségedhez.

2018. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

“vagy nem tudod pár szóval annyira felkelteni a figyelmét mész a kukába”


És mégis hogyan kéne egy tök ismeretlen ember figyelmét felkelteni pár szóban? Aki már amúgy is apatikus a rengeteg próbálkozótól, bóktól.

2018. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

6#

Sehogy. Nem társkeresőn kell ismerkedni és meg is van oldva a probléma

2018. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
#1 Pedig a leveledbõl már így is kikövetkeztethetõ valami a személyiségedre nézve, az hogy interneten ismerkedsz. Sokaknak alapból nem fekszik az ilyesmi, na meg a kinézeted sem:D
2018. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a személyiségük egyszerű, hanem csak tapasztalatlanok.
2018. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Azok a férfiak/nõk, akik általánosítanak, egy kalap alá helyeznek mindenkit, azoknak rossz a személyiségük. Teljesen egyetértek. Van aki nem a nõket, hanem az egész emberiséget hibáztatja, ha nem megy jól az élete. Ez ilyen. Ha ismerne egy másik lakott bolygót az univerzumban, még azt is hibáztatná!:)

Azt elhiszem, hogy vannak ilyen nõk is.. õket elkerülõd, ennyi. Nem érnek meg egy percet sem, hogy foglalkozz azzal, hogy õk milyenek, de ha neked erre van idõd, ahelyett hogy normális kapcsolatokat alakíts ki, akkor sajnálatos.

Nekem sincs annyira jó párkapcsolatom, de én ismerem a hibáimat, tudom, hogy mi az oka ennek, nem föltétlenül a többi ember.

2018. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!