Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen/szűz pasik! Mennyib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen/szűz pasik! Mennyiben változna az életetek/társkeresésetek minősége, ha egyik pillanatról a másikra hasonló külsővel rendelkeznétek?

Figyelt kérdés

[link]

Természetesen az illető személyét figyelmen kívül hagyva, ugyanolyan "ismeretlenek", hétköznapi emberek lennétek abban a formában, ahogy most van, de egyik pillanatról a másikra ilyesmi lenne a külsőtök. Tudom, hogy ez abszurd feltevés, de csak játsszunk el a gondolattal! Mit gondoltok, a következő nap/hét hogyan telne el és miben változna meg az életetek? És most nem csak a társkeresésre gondolok, hanem en bloc mindenre.



2018. ápr. 29. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Semennyire sem változna.
2018. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Minden megváltozna. A pártalálás önbizalmat ad, a rendszeres szex felébreszti az életenergiát, máshogy tekint magára az a pasi, akinek párja van.


Nem értem igazából, mi a célja a kérdésednek. Valami olyasmit akartál hallani, hogy "áá, igazából semmi nem változna, mert a változás belülről jön"? A külső kb. minden a párkeresésben.

2018. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha jól nézel ki sok negatívtulajdonság lesz a nők szemében instant jótulajdonság


Példák


Ha ronda ember esetleg "lúzer nyomi", ha szép "cuki, aranyos, kedves"


Ha ronda ember panaszkodik vagy kér ki magának valamit akkor "rinyagép", ha szép akkor "kiáll magáért, határozott"


Ha ronda ember ad fel valamit "lúzer, nyápic szar", ha a szép akkor "milyen okos, hogy nem fecsérel több időt az értelmetlen dologra"


Ha a ronda csajozik bénán (tudjátok ilyen undorító kéjencpapa módon) akkor "undorító, deviáns", ha a szép akkor "hű de menő, határozott, tudja mit akar stb."

2018. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
*esetleg helyett esetlen
2018. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem a kulsom miatt vagyok meg szuz :) ha nem tudok ismerkedni es beszelni akkor tok mindegy hogy nezek ki :) en vagyok olyan jo kepu mint a kepen lathato srac, meg sem vagyok a noknel sikeres :) mert nem is ismerkedek (gyerekkori problemam miatt) es igy elvagyok. Amugy ha egy 20+ os szuz csavo egy olyan not megfog aki nagyon az idealja, na az nagyobbat dob onbizalomba mint pl a jo kulso :D
2018. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok szűz, de vért izzadok egy-egy nőért. Mindent megváltoztatna.
2018. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

“Amugy ha egy 20+ os szuz csavo egy olyan not megfog aki nagyon az idealja, na az nagyobbat dob onbizalomba mint pl a jo kulso :D”


Ja, amíg az a nő el nem hagyja...

2018. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

romlana min 20%-ot..nem kamu


nekem sokkal jobb alkatom van..ő már sok nőnek "túl sok" kategória


am meg nem sikertelen vagyok..inkább az a gond, hogy nagyok az igényeim a belsőre vonatkozólag :P


meg nem akarok egyenlőre sem játszmát sem elköteleződést

2018. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Nem értem igazából, mi a célja a kérdésednek."


Kb. olyan válaszokra számítottam, mint a 3-as kommentelő, aki például tökéletesen látja a helyzetet. Nagy +1 neki.

2018. ápr. 29. 12:11
 10/16 anonim ***** válasza:
12%

7# es nem minden esetben!

Van egy 21 eves ismerosom aki fogott egy 36 eves brutalisan kinezo not akivel egy honapig csak szexelgettek az olyan szinten megdobta az onbizalmat hogy mar mar szinte elszallt magatol :)

2018. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!