Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön mennyire könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön mennyire könnyű vagy nehéz lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Pl nyugat európában, hollandiában,Franciaországban, olasz vagy Spanyolországban
2018. ápr. 29. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értesz a nőkhöz, akkor ott sem lesz könnyű dolgod.


Én pl. Velencében megszólítottam egy amerikai lányt, és jól elvoltam vele ott az egyik épület előtt, de nekem ez nem idegen. Itt Magyarországon is csináltam már olyat, hogy az utcán megszólítottam egy csajt, aztán adott nekemelérhetőséget, és már randiztunk is 2 nap múlva.


A lányok mentalitása lehet másabb külföldön, de ha nem vagy férfi a talpadon, és látják rajtad, hogy félénk vagy, ott sem fogsz tudni labdába rúgni.

2018. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Thaiföldön pl. biztos könnyebb lehet nyugati fehérként. :D
2018. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint Magyarországon. Bár Európán belül szerintem német ajkú nőkkel ne igazán ismerkedj, ők teljesen mások, főleg Németországon belül van ez a "minden a pénz körül forog" típusú neveltetés. Ott átlag felett kell keresned, hogy német nő hozzád menjen feleségül.
2018. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!