Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg nem kell intelligens férfi?

Figyelt kérdés
Csomó a nőnél Azt látom hogy abszolút nem az intelligencia fontos valamiért mindig az olyan férfiak találnak párt maguknak akik buták az intelligens férfiak pedig szinte mintha nem is kellenének hosszú ideig, szinglik miért van ez?
2018. ápr. 29. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Aki intelligens, kevésbé megy bele a nőknek tetsző játékokba?...
2018. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mádár0218 ***** válasza:
30%
Az ilyen párok nem sok ideig vannak együtt csak megsúgom
2018. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem lehet, hogy rossz körökben mozogsz és ezt látod magad körül? A saját példamból kiindulva meg is cáfolnám a kérdésed, egy értelmesnek tartott egyetemista lány vagyok és csak hasonlóan intelligens, képzett férfiak tudnak bennem vonzalmat ébreszteni, a párom pl kémikus egy olajcégnél. Soha nem tudtam egy hullámhosszra kerülni buta emberekkel, ahogy ők sem velem.


Egyébként tényleg igaz, hogy minél intelligensebb valaki, annál nehezebben talál párt, nyilván azért, mert sokkal kifinomultabb, nem jön össze akárkivel csak úgy.

2018. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Mit értesz az intelligencián?


Remélem nem a műveltséget és az etikettet, mert akkor csak magad leplezed le, hogy nem vagy egy IQ bajnok.


Az intelligencia örökletes tulajdonság, felnőtt korban már nem fejleszthető, max az hozható ki az emberből, ami benne van, és teljesen független attól, hogy az illető mennyire bunkó vagy ostoba.


Az eredeti IQ teszteket úgy állítják össze, hogy egy írástudatlan ember is meg tudja oldani. Számítások, és egyéb műveltségi kérdések nincsenek benne, csak tisztán logikai feladványok halmaza az egész.


Ebből fakadóan felesleges ítélkezned. Lehetséges, hogy egy általad butának tartott ember logikai intelligenciája magasabb mint hinnéd.

2018. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Egy intelligens ember nem általánosít, értelmes és magyarul helyes mondatokat ír, hisz az írásképe is csak őt minősíti.


Egyébként párom intelligens, művelt és nyitott.

Szóval, én is cáfolom buta kijelentésed.

2018. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Hadd tippeljek az alábbi fogalmakra a kérdés kapcsán...

Nők: kikent-kifent, ostoba, pózolós instar.bancok.

Buta férfiak: gazdag, üres fejű, béjemvés menőcsávók, a fent említett nőkkel kergetik egymást.

Intelligens férfi: a fent leírt nő őt semmibe veszi, gyk-n sír, napi ezer kérdést kiír erről.

Megérkeztünk vajon?

Az ilyen kapcsolatokat kell is firtatni, intelligens férfi ezt nem teszi, bukott a kérdés.

A lekutyázós priváttal meg ne fáradjon senki!

2018. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

#6


Te is kaptál kutyás levelet? :O


Én is, csak egy másik kérdésnél. zjeno volt azt hiszem a felhasználó.

2018. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
#7 Én Feritől kaptam, aki intim gyantáztatni akart. :D
2018. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Az intelligens férfiak érdekelnek, találtam is ilyet. Bár ő mellé szerény is, és letagadja kb, hogy okos. Te beképzeltnek tűnsz, és magad jobbnak látod másoknál.
2018. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem piszkalodasbol meg gunyolodasbol mondom, hanem ez egy egyszeru teny.


Ha neked ez akkora rejtely akkor te nem vagy intelligens, csak vannak nalad.is butabbak.


Elarulom a megfejtest: a hulyek sokan vannak! Sokan vannak es konnyen egymasra talalnak.


Amugy gondolj bele h milyen erzes olyan emberrel lenni aki nsgy mertekben felulmul teged szellemileg. Hat nem tul jo. Egy egyszeru no nem akarja hallgatni a ferfi bonyolult fogalmazasat, nem akar muveszetrol, politikarol vagy az emberi let kinzo kerdeseirol beszelgetni. Halalra unja magat az intelligens ferfi mellett, mert nincs bennuk kozos. Ennyire egyszeru a dolog.

2018. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!