Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Izzadó tenyér kizáró ok párkapcsolati szempontból?

Rettenetesen izzadós a tenyerem. Ezzel persze együtt jár, hogy télen jéghideg, nyáron meg (van mikor szó szerint)csepeg. Stresszhelyzetben persze fokozottan előjön, nem tehetek róla. Valószínűleg idegi alapon van, bár nem tudom mi lehet, amióta az eszemet tudom egészen kis gyerekként, már ilyen. Lehet valaha párkapcsolatom így? Nőként mi a véleményed erről? Nem járhatok gumikesztyűben randizni, na meg legkésőbb szex közben úgyis hozzá kell érjek a kiszemelthez. (30/F)

Keress kérdéseket hasonló témákban: társkeresés, ismerkedés, kizáró ok, feszültség, frusztráció, izzadás

2018. ápr. 30. 07:11  Privát üzenet  

A válaszok
Legutóbbi csajomnak izzadta a tenyere, engem nem zavart.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. ápr. 30. 08:19 Privát üzenet
Csak nagyon izgulsz. ha lesz majd egy stabil kapcsolatod, el fog ez múlni.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. ápr. 30. 08:56 Privát üzenet

Dettó ugyanez vagyok nőben.:(

Nem, nem fog elmúlni, ha lesz stabil kapcsolatod (nem is értem az utolsó honnan vette ezt a hülyeséget, nem azért izzad a keze, mert még nem volt barátnője....), viszont a jó hír, hogy eddih egy barátomat sem zavarta.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. ápr. 30. 09:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Engem nem zavarna egy nőben, mivel át tudom érezni a helyzetet :)

# 4/6Időpont 2018. ápr. 30. 09:55 Privát üzenet
Nekem is ilyen volt, nagyon sokáig. Féltem is ettől, hogy a fiút zavarni fogja, de idővel elmúlt, amióta vele vagyok.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. ápr. 30. 11:30 Privát üzenet
Ó de jó! Alakítsunk tenyér izzadós közösséget! Nekem csak a nyártól iizzad mint állat, télen tudok csajozni. Szeptemberre 8 kg le szoktam adni, úgyhogy van 6 hónapom újra hogy visszaszedjem.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. máj. 1. 17:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy a nők legtöbbször párkapcsolati tapasztalatokat várnak el egy férfitől, amikor ez logikátlan?
Miért vagy elkeseredve a párkapcsolati dolgok miatt?
Tényleg ilyen sok párkapcsolati probléma van vagy csak a forgalom és a viták miatt generálják sokan itt kérdéseket?
Létezik olyan hogy párkapcsolati piaci érték?
Ismerkedési, párkapcsolati szempontból mennyire pozitív vagy negatív tulajdonság, ha valaki "magának való" ember?
Miért vannak olyan nők/férfiak akik csak szórakozásból szédítgetnek másokat párkapcsolati szándékot megjátszva?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!