Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok? Ki járt már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok? Ki járt már úgy, hogy a kiszemelt nő fel akarta jelenteni zaklatásért, mert próbálkozott nála?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 30. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Veled megtörtént? Vagy csak tartasz ilyesmitől?
2018. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Szerencsére ilyenbe még nem futottam bele, bár volt egy-két csaj, akiről utólag kiderült, hogy zakkant. Mondjuk a normálisabbja nem jelent fel senkit azért, mert az illető bókol neki, vagy mert elhívja valahová, legfeljebb némelyikük bunkózik vagy hazudozik.
2018. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

Szerencsére én még nem jártam így, de az már előfordult, hogy udvarolgattam egy lánynak és hirtelen megjelent az egyik haverja, hogy én Őt zaklatom, szálljak le róla. Semmi jele nem volt hogy zavarná...


Viszont becsületsértésért már vtam fel jelentve, ez magánvád, de a bíróság több békítő eljárást is alkalmazott melynek következtében a feljelentő meggondolta magát és megszűnt az eljárás. De ennek hosszabb előzménye volt...


Itt gyakon olvastam már olyanról, hogy a srác ismerkedett egy csajjal majd egyszer csak kapott levelet a bíróságtól, fel lett jelentve zaklatásért. Régen ez is magánvádas volt, de amennyire tudom már közvádas lett ami így már veszélyes terep...


Ugye a magánvádnál nincsen ügyész, a bíróság meg nem szeret ilyen piti ügyekkel foglalkozni, ezért békíteni szoktak, sajnos esetemben is, ez van mikor nehezebb.

De ha ügyész van, ugye Ő hivatalból köteles eljárni, tehát ha feljelentenek azért, mert zaklattál vkit akkor ott automatikusan végig megy az eljárás.


Zaklatás meg ugye ha vki beleavatkozik más életébe, súlyosabb esetben életveszéllyel, közveszéllyel fenyegetőzik.


De annyit nyugtatásul, hogy a legtöbben nem nagyon ismerik a jogszabályokat, e miatt nem nagyon szoktak az emberek rendőrségre/bíróságra futkosni, nem szeretik vállalni egy rendőrségi/bírósági eljárással járó procedúrát. Max. leintéztetik az izom agy nagy tesóval vagy haverral. De ha mégis rendőrség látó körébe kerül egy ilyen ügy, igyekeznek lebeszélni az illetőt a feljelentésről meg eleve úgy állnak ezekhez hozzá, olyan stílusban beszélnek a ,,sértettel", hogy meggondolja magát és farka cisszahúzva megy el a yardról. De ha még is megtörténik a feljelentés akkor vmilyen úton figyelmezteti a yard az ,,elkövetőt", hogy álljon le és van türelmi idő.


Szval mire bíróhoz kerül az ügy, 99%-ban leáll a dolog.


A legtöbb ilyen zakkant nőn azért látszik ez, érdemes elkerülni, mert ugyan a bíróságtól nem kell tartani, de sajnos a nép haragjától igen. Hiába nem Te vagy a hibás, ha vki gyanúba keveredik, hogy zaklatott vkit akkor a jó nép elítéli, nem állnak vele szóba, elkerülik. Eléggé rossz hírűvé tud így vki válni. Ismétlem, akkor is ha nem a srác hanem a csajszi a hibás :(

2018. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát azért ahhoz elég sok mindennek kell történnie, hogy zaklatásért feljelentsek bárkit.
2018. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Kétlem, hogy egy "szia, nagyon tetszel nekem, nincs kedved meginni valamit?" kérdésért bárki feljelentene. Ha harmincadik elutasítás után is nyomulsz, hogy "jaaaaj, csak egy esélyt adjál már, megvárlak a munkahelyed előtt és rád tapadok"... nos, akkor sem a feljelentés a sanszos, hanem hogy szól egy barátjának, hogy kísérje haza.
2018. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Draga, mennyit es hogy probalkoztal. De oszinten.
2018. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 iamaveryniceguy ***** válasza:
93%

Soha nem zaklattam még nőt. A nem, az nem-et jelent. Ezt meg kell tanulnod.


Amelyik nőnél a 'nem' mást jelent, azzal amúgy sem éri meg foglalkozni, mert még csak egy gyerek szintjén van értelmileg, aki játszmázással próbálkozik.

2018. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Olyan volt már hogy egy lány sorozatban lemondta a randikat. Mondtam neki hogy akkor hagyjuk a dolgot erre meg volt sértődve hogy most mi a bajom ő nem kamuzik. Erre megbeszéltünk még egy randit és azt is lemondta majd egy közös ismerőstől azt hallom vissza hogy én zaklatom őt. Erre írtam egy üzenetet a csajnak amiben ezt kikértem magamnak.
2018. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Úgy látom szorongó embereknek van okuk félni a nőktől. 😞
2018. ápr. 30. 15:01
 10/19 anonim ***** válasza:
8%
Szokjál hozzá. Ha ez így megy tovább, akkor ez lesz a divat, vagy hogy 20 év múlva, amikor már vagy valaki, fog megvádolni.
2018. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!