Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok párt, mert rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok párt, mert rossz a személyiségem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy még sosem volt barátom. 20 éves lány vagyok, egyetemista, 178 centi, 57 kiló, az általános vélemény szerint szép, és nem azzal van a gond, hogy én nem tetszenék senkinek, hanem épp ellenkezőleg, engem nem fogott még meg egy srác sem. Fontos számomra a külső is, de nem azzal van gond, hogy nem tetszik senki, hanem ha elmegyek randizni valakivel, akkor nem érzek semmit. Elvagyunk, de többször inkább nem találkoznék vele, mert a belsője nem fog meg. Az összes ismerősöm furán néz rám, amiért még nem volt barátom, én meg úgy érzem, hogy egyszerűen szar ember vagyok, akinek nem jó senki. Szerintetek mit csinálhatnék ezzel?
2018. máj. 1. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Ismerkedésnél mi az amit észreveszel magadon, hogy inkább a negatív tulajdonságokat fürkészed vagy a pozitívakat veszed előrébb?
2018. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%

"mert rossz a személyiségem?"


vs


"mert a belsője nem fog meg"


Most döntsd már el, hogy mit akarsz írni, oké?


Szerintem fogalmad sincs, hogy kit akarsz valójában magadnak, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezzen az illető.

Előbb tudd, hogy mit akarsz, utána ismerkedj!

2018. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Jaguar-Warrior szokás szerint osztja az észt.
2018. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Foglalkozz önismerettel. Minden egyes randi ezernyi lehetőség, hogy magadra találj.
2018. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Én nem aggódnék a helyedben - a lányom 21 éves koráig nem talált egy szimpatikus pasit sem, de aztán megtalálta ő is az Igazit. Én speciel többre tartom az ilyen lányokat, mint azokat az elkorcsosult mai fiatalokat, akik egy éjszakás kalandokba keverednek, és pusztán szórakozásból lefekszenek a bulikon az első szembejövővel. Ne aggódj, eljön a te időd is egyszer. :)
2018. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Üljetek le és beszélgessetek egymással! :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
és majd értesítsetek minket az eredményről :D
2018. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mindenkiben a negatívat látom meg először, magamban is.

És pont azért kérdeztem, hogy rossz-e a személyiségem, mert lehet hogy azért nem fog meg senki belsőleg mert egyszerűen lelkileg romlott vagyok.

2018. máj. 1. 21:09
 9/17 anonim ***** válasza:

"Mindenkiben a negatívat látom meg először, magamban is. "

Felmerül a kérdés: Akarsz egyáltalán párt találni?

2018. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Akkor meg is van a kérdésedre a válasz.

A többi marhaságot meg felejtsd el. Egyszerű túlmagyarázás az egész. Te sem vagy tökéletes, mások sem. Ne csak a negatív oldaladat próbáld mutatni, várva a megmentőt és te sem azokra koncentrálj.

Mítosz az, hogy mindenki számára van teljesen és abszolút mértékben tökéletes ember. Valamit mindig el kell fogadni és felfogni, hogy igazából az a szálka nem is szúr annyira mint gondoltad.

2018. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!