Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik szerint sok pénzzel, társadalmi státusszal és menő külsővel minden nő megkapható! Mivel magyarázzátok Elliot Rodgert és az általa rendezett mészárlást?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 20:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

Azért mártírt se csináljunk már ebből a nyomorék gyáva gyilkosból...


Kiskora óta vitték szakemberekhez, kétlem, hogy 10 évesen már a p*ncihiány miatt kattant volna be. A külsejéről annyit, hogy kicsit gyúr, normálisan felöltözik (talált volna hozzá személyi edzőt és stylistot) és máris szalonképes. Amúgy a családja befolyását kihasználva simán bejuthatott volna hollywoodi partikra, ahol 1-2 csík kokó után tuti lett volna olyan naiv kezdő színésznőcske, aki simán szétteszi neki a lábát. De luxusprostikra is futotta volna neki gond nélkül. Kétlem, hogy egy ilyen bomlott elmét a magasztos szerelem eszménye hajtott volna, és nem pusztán az, hogy az agyára ment a g*ci.


PUA dolgokkal sosem próbálkozott, bár a pszichológusa javasolta neki, hogy nyisson mások felé és ismerkedjen, barátkozzon, de ezt nem tette meg. Azért gyűlölte a PUÁ-kat, mert ő gyáva volt megtenni azt, ami a (legalább minimális) sikerhez kellett volna.


Tipikus példája annak a gyökérnek, aki önmagáért és másokért sem tesz semmit, de azért elvárja másoktól, hogy körberajongják az ő tökéletes nagyságát. És ön- és közveszélyessé válik, ha nem kapja meg tőlük a semmiért cserébe az elvárt validációt. Még szerencse, hogy itthon sokkal nehezebb lőfegyverhez jutni.

2018. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha annyira elkeseredett volt, akkor lehetett volna csak simán öngyilkos anélkül, hogy megölt volna más embereket.
2018. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%
Azért ez már undorító, ahogy ezen az oldalon sztárolják a tömeggyilkosokat. Ebben az évben ez a lúzer az ötödik, aki nyíltan isteníti az ilyen elmebeteg állatokat. Pár hónapja meg egy iskolai lövöldözéses kérdés alatt kezdték ecsetelgetni, hogy ők milyen büszkék a lövöldözőre, mert helyes amit tett és a helyében ők is ugyanezt tették volna. A rendőrségnek figyelni kéne a nagyobb fórumokat és az ittenihez hasonló elmebeteg állatokra rá kéne törniük az ajtót és azonnal vinniük kéne életfogytiglanra valami diliházba
2018. máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
15%

Úristen, ennyi egysíkú, nyomorékot, mint ti vagytok. Szánalmas primitív gyökerek...


10-es:

Mondtam én, hogy normális volt? Mondtam én, hogy helyes, amit tett? Mentálisan beteg volt, ez tény. Viszont azt írtam le, hogy MIÉRT lett beteg. Férfiak milliói küzdenek ugyanezzel a problémával, amivel ő küzdött - csak nála a frusztráció akkora méreteket öltött, hogy cselekedett is. De az ok-okozat ugyanaz, mint a frusztrált férfiak millióinál. A nőhiány mentálisan beteggé tette. Mint minden férfit, akit teljesen figyelmen kívül hagynak a nők, és nem képes vonzalmat kiváltani egyikben sem.



11-es: Te egy tipikus megmondóember vagy, egy tudálékos kutya, aki ugatja a közhelyeit, de nem ír semmi érdemlegeset.

PUA dolgokkal próbálkozott, csak rohadtul nem jött neki össze azzal sem semmi.

A szexhiány kicsinálta az agyát, ez tény.

De pont ezen van a hangsúly, hogy ő már nem tudott volna többet tenni magáért. Egy vézna, genetikailag selejtes hímpéldány volt.


És nem azért kattant be, mert a szex hiányzott neki kizárólagosan. HANEM AMIT A SZEX KÉPVISEL: HOGY VÁGYJANAK RÁ. Hogy elismerjék, mint férfit.

Minden frusztrált férfinek ez hiányzik. Hogy legalább egy nő elismerje, mint férfit azáltal, hogy önként és önmagáért felajánlja neki a szexualitását.



12-es: Nem. Nem csak az életének akart véget vetni. Meg akarta büntetni a világot. Ahogy az összes szexuálisan frusztrált férfi tenné. Ennyi állt hatalmában, és megtette. Az áldozatok és a családjaik szempontjából nyilván teljesen elítélendő a tette. Külsős szemmel is azt mondom, hogy gyilkos volt. De az, hogy egy gyilkos, nem zárja ki önmagában azt, hogy áldozat is volt.

És az ő szemszögéből pedig teljesen érthető, amit tett.


Azért érdemes lenne eljátszani a gondolattal, hogyha a frusztrált férfiak KÖVETKEZMÉNY NÉLKÜL büntethetnék az embereket, milyen eredménnyel járna...



13-as: Te patkányféreg! Ismersz egyáltalán? Ki a qrva fajtádnak képzeled magad, hogy már most véleményt alkoss rólam, azáltal, hogy elemzem egy mentálisan megbetegedett ember bűncselekményét?

Hol istenítettem? Objektíven elemeztem, leírtam, hogy mi vezetett a tettéhez. Te meg itt rágalmazol, te kutya!? Előbb olvasd el normálisan, amit írtam, mielőtt ugatásra használod a pofádat!

2018. máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%

Meg Molnar Krisztian is be tudott csajozni, legalabb egy csok erejeig, meg sok embert ismerek akik rondabbak es szegenyebbek, megis van valakijuk.

Van az a szint mikor valaki akkora balfek, hogy a penz se tud segiteni rajta.

O marhara nem aldozat, csak maganak koszonheti hogy oda jutott, az hogy masokat is megolt ezer, csak megerositi hogy mennyire egy szanalmas teremtmeny volt...

2018. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%

14#

Nem vagy te egy kicsit túl agresszív? Bár miért is vártam mást egy magadfajtától...

2018. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
58%

16-os!


Miért reagálok agresszíven? Mert itt én vagyok az egyetlen kb. aki arra törekszik, hogy tárgyilagosan és objektíven megértse a struktúráját és folyamatát annak a lelki betegségnek, amelynek az eredménye lett az Elliot Rodger-féle mészárlás.


Van ugyanis egy rossz hírem: a frusztrált férfiak száma folyamatosan növekszik, ráadásul a frusztráció mértéke is egyre súlyosbodik. Onnantól kezdve, hogy a szexuális ösztönökről lekerült minden korlátozás, egyre inkább afelé haladunk, hogy a férfiak egy kis része (kb. 20%-a) habzsol a nőkben, a többinek meg nem marad semmi.


Én megpróbálom feltárni a jelenség gyökérokait, és ezáltal igyekszek megfejteni, hogy vajon hogyan lehet megelőzni a jövőben az ilyen eseteket. Másképp szólva, hogyan lehet az ilyen potenciális Elliot Rodger, Chris Merkel és a többi béta totális megkattanását kivédeni.

Ti pedig mit csináltok? Automatikusan degradáljátok ezeket az embereket, akik belebetegedtek, hogy a társadalom kivetette őket magukból.


Vajon melyik hozzáállás a célravezető? Vagy mégis mi a fenét kezdjünk azokkal a fiúkkal, akik a felszabadult szexuális ösztönök uralta világban nem jelennek meg a nők térképén? Mi legyen velük? Eutanáziáljuk őket?

2018. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
54%

Erősebb kutya bszik, régen is ez volt, még durvábban, mint manapság. Aki cicababákat akar (mert az ilyen nyomoroncok nem érik ám be a velük egy szinten lévő nőkkel), az tegyen érte, vagy legrosszabb esetben fizessen ki egyet egy-két órára, ha másképp nem megy.


Én is szexmentesen töltöttem a 20-as éveim legnagyobb részét, mégse kezdtem el ártatlanokat mészárolni.

2018. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%
Látom, a forever alone szüzeknek nem tetszik az igazság. :P
2018. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%

17#

Az eutanázia azért túlzás, de egy kényszer gyógykezelés ráférne az ilyen selejt emberekre. Igazából mindenki csak nyerne, ha a lúzereket kötelezni lehetne arra, hogy pszichológushoz járjanak. Az átlagember megszabadulna tőletek, a komolyabb, menthetetlen eseteket ki lehetne vonni a társadalomból, így nem jelentenének veszélyt senkire és ti pedig szakszerű segítséget kapnátok. Kikúrálnák belőletek a nőgyűlöletet, az agressziót és az olyan baromságokat mint, hogy a férfiak 20%-a jut csak nőhöz. Így pár év kezelés után lenne esélyetek a normális életre és nem kéne az amúgy kezelhető hibáitok miatt egyedül, gyűlölködve és megkeseredetten leélni az életeteket.

2018. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!