Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik szerint sok pénzzel, társadalmi státusszal és menő külsővel minden nő megkapható! Mivel magyarázzátok Elliot Rodgert és az általa rendezett mészárlást?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 20:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%

Huh gyerekek, ti aztán nagyon egyszerű teremtések vagytok... Kedves 20-as! Mégis milyen alapon hívsz te engem mentálisan betegnek? Ennyire egysíkúan és primitíven gondolkozol?


Nem ismersz engem. Én sem ismerlek téged. Egy adott eset kriminálpszichológiai megközelítéséről beszélünk. Te pedig pár hozzászólás után lúzernek hívsz engem? Mert elemzem a történteket?

Nagy bajok vannak veled kisfiam!


Ráadásul a szövegértésed is pocsék. Azt írtam, hogy afelé HALADUNK. Nem azt, hogy már az el is jött. Ritka szerencsétlen lehetsz, ha itt osztod az észt ráadásul ilyen gyenge próbálkozásokkal...


De ettől az oldaltól nem is vártam mást. Aki nem automatikusan bégeti a közhelyes felszínes véleményt - jelen esetben, hogy "fúj, lúzer gyilkos állat" - azt egyből leszóljátok.

Birkák vagytok...


Folytassátok csak így egyszerű szánalmas életeteket! Bégessétek a nyomorék hozzászólásaitokat itt gyakorin, ahogy a többi birka teszi. Pótoljátok itt azt a figyelmet, amit az életben nem kaptok meg. Igyekezzetek itt okosnak tűnni, ha már az életben mindenki más ostobának tart titeket...


Megpróbáltam megértetni, hogy milyen pszichológiai kórkép miatt lett Elliot Rodger-ből gyilkos.

De ti birkák vagytok.

Anonim birkák vagytok, akik itt osztják az észt.

Mondjátok ki szépen hangosan:

"Birka vagyok."


Folytassátok az online bégetést!

2018. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"És higgyétek el: amikor tettének híre elterjedt a világon, magában nagyon sok "lúzer" érzett keserű elégedettséget, és lélekben mosolyogva megjegyezte:

"Igen. Végre valaki megtette!"


Elhiszem, de ettől még a saját nyomorúságos helyzetük mit sem változott.Viszont meghaltak emberek egy elmebeteg miatt.Megérte?Nem.A világ ugyanolyan maradt.A nők többsége továbbra sem képes vonzódni sok pénz, társadalmi státusz miatt olyan férfiakhoz, akikhez ezelőtt sem vonzódott.

2018. máj. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#21-es válaszoló elmebeteg szövegén jót nevettem XD
2018. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!