Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belefaradtam a tarskeresesbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefaradtam a tarskeresesbe, de maganyos vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar evek ota keresem az igazit, tarsekreso oldalakon de semmi komoly nem jot ossze. A leghosszabb kapcsolataim ket honapig tartottak, aztan dobtam oket mert nem illettunkossze. Legszivesen abbahagynam a tarskeresest, de idegesit hogy ennyire bena vagyok, hogy meg egy normalis kapcsolatom sem volt soha! Te mit tennel? 36F

2018. máj. 1. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Járj heti rendszerességgel prostikhoz.
2018. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jegelném egy ideig a párkeresést, és a figyelmemet arra fordítanám, hogy tudatosítsam és teljesen letisztázzam a legapróbb részletekig bezárólag a saját, potenciális partnert, illetve párkapcsolatot illető igényeimet, illetve azt, hogy saját magam számára hihető-e, hogy ezeket elérhetem. (Szerintem ez elég nagy szellemi és érzelmi munka.) Közben azonban nem feledkeznék meg arról, hogy legalább emberileg ne legyek egyedül, ezért fokozott figyelmet fordítanék az emberi - baráti kapcsolataim ápolására, plusz, azokat is megpróbálnám új szemmel nézni (a kellően nagy mértékű önismeretre fordított energiának köszönhetően ez automatikusan be fog következni), és ebből az új, friss perspektívából nézve még újabb dolgokat tanulni azokból is. Szóval szerintem a kulcs a nyitottság. Így, ennek révén átalakulhat a személyiséged olyanná, amelyik minden szempontból alkalmasabb a párkapcsolatra a korábbinál, amely nem vezetett sikerre. Kb. ezt tudnám mondani így elsőre.
2018. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék mással foglalkozni, nem görcsölni a dolgokon. Sőt, én azt is teszem, nem foglalkozom túlzottan vele, nem erőltetem. Bár esélyem nincs is rá kb, mert nekem nem hogy normális, de normálatlan kapcsolatom sem volt még soha. Valahogy nem igazán volt alkalmam rá eddig. A nők mindig elkerültek valamiért. Szóval megértelek, én se látom értelmét a társkeresésnek. Sok energiát belefeccöltem már, a nagy semmiért. A nőkkel való értelmetlen próbálkozásoknál még az is jobb, ha átalszom a szabad napjaimat kb, a végeredmény ugyan az kb, csak alvás után kipihentebb leszek. :D Úgyhogy szerintem te is hanyagold egy kicsit, szedd össze magad inkább, ha csak erőlködsz, mert mindenáron akarod, úgy is csak a nagy semmit kapod érte. Általában ez a vége, az élet szívás! Na jó, nem, cukor az élet, csak tudni kell szopogatni.
2018. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Két hónap az igen kevés bármire!


Tolerancia gondok vannak?

2018. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked legalább voltak kapcsolataid, másnak nincs.


Mit csinálj? Tanulj a hibáidból, és folytasd tovább.

2018. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

Én megfogadnám, amit a 2-es hszóló mondott.

Veled van gond, ugye azt tudod? Nem vagy tisztában magaddal, így rácsapsz úgymond minden lehetőségre, de aztán kis idő múlva rájössz, h nem ezt kerested.

Egy ember, ki tisztában van önmagával (ki ő, mit tud adni), tisztában van azzal, h milyen társat szeretne, például egy társkereső oldalon, elég szépen el tud lavírozni, megtalálni, akit keres. Nem két perc alatt, azt azért hozzátenném. Szépen, türelmesen, míg felbukkan az, akit keresett. És, akkor az a kapcsolat nem két hónapra fog szólni...

Ebben is meló, meló kell, na és türelem. A nyervogást, rinyálást meg felejtsd el. Minden csak rajtad áll.

2018. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 peca1000 ***** válasza:
Az igaziban csak a tizenévesek hisznek, olyan csak a filmekben van. Igényeket lejjebb adni, és keresni tovább! Elvált 30+-os anyukák közt válogass. ffi 42
2018. máj. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Abbahagynám egy ideig...ez a túlzott akarás megy át nyögésbe, hidd el. Foglalkozz mással, hobby, sport, barátok, aztán úgyis jönni fog, ha jőni kell.
2018. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá. Én a második válásom után regisztráltam fel 35 évesen egy ilyen társkereső oldalra a reménytelenek teljes nyugalmával, hogy beszélgethessek. Azt hittem, hogy 2 gyerekkel úgy sem fognak rám normális férfiak írni, erre rögtön a legelsőről kiderült, hogy már akkor tetszettem neki élőben, mikor még csak 1 gyermekem volt és szingli voltam, csak akkor nem mert lépni. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy légy türelmes, valahol rád is vár a szerelem.


Viszont azon el kellene gondolkodnod, hogy mit is akarsz valójában egy párkapcsolattól, mert ha csak 2 hónap toleranciád volt leghosszabban egy kapcsolatban és nem voltál kompromisszumkész, akkor benned is van hiba.

2018. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet itt okoskodni meg minden, keresni a hibát magadban, másokban, mint ahogy itt írják.... Egy fix az ember a saját személyiségét nem fogja tudni megváltoztatni. Alakítani lehet rajta, kicsit formálni stb. De én azt mondom nehogy már kiforduljunk való önmagunkból mert egyébként nem kellünk senkinek.

Ugyan ilyen idős vagyok mint te, és ugyan úgy egyedül.

Nekem a hobbijaim adnak feltöltődést, a terveim mikor sikerül megvalósítani őket. A természet, az élet kis apró szépségei, csak meg kell látni őket. Úgy alakítom az életem hogy minnél nyugodtabb legyen, és hogy elérjem a vágyaimat. Persze sokszor ott állok egyedül és tök magányos vagyok én is, de túlnyomó részben próbálom ezt elkerülni azzal hogy hobbizgatok, sportolok, barátokkal találkozom, stb.


Szerencse is kell ám hogy megtaláld az igazit.

Csak egy példa, nemrégiben találkoztam egy illetővel aki egy olyan dolog révén találkozott egy szimpatikus nővel amibe pár hónapja került bele. Én ebben a dologban már jó 4 éve forgolódom, és 1 olyan illető volt akivel privátban találkoztunk, ott is kiderült batátja van... Szóval nem is tudom, nincs erre jó recept, szerencse kérdése.

2018. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!