Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Alacsony pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Alacsony pasiként lenne haszna a társkeresésben, ha kigyúrnám magamat vagy tök felesleges, mert a nőket úgyis az összkép érdekli? (amibe a magasság is beletartozik)

Figyelt kérdés

Olyan semmitmondó válaszokat nem kérek, hogy "magadért tedd, ne a csajokért". És SZIGORÚAN polkorrekt nélküli, őszinte válaszokra vagyok kíváncsi. Ezt nem tudom persze ellenőrizni, de semmi értelme hitegetnetek (nyugi senkit nem pontozok le). Szóval...

170 vagyok és vasággyal együtt pár kilóval vagyok nehezebb, mint 50. Már korábban elkezdtem edzeni, igaz csak azért, hogy az általános megjelenésem jobb legyen (értsd.: legalább ne legyek cingár alkat,hanem egy kicsit vállasodjak). Ugyanakkor mindenki állandóan jön ezzel az izmos pasi szöveggel, hogy sokkal vonzóbb egy kigyúrt pasi és jó sportos testtel csajokat lehet fogni. Nos kérdezem én: Ez az alacsonyakra is igaz? Mert nem egy csaj kommentjét olvastam már itt és szerintük inkább pont kontra produktív lenne, mert inkább egy kompenzáló törpe izomjani tud az eszükbe jutni az ilyen srácokról, akiket "könnyebb átugrani, mint megkerülni". Ezzel kapcsolatban szigorúan CSAJOK válaszára vagyok kíváncsi, de azon pasik is írhatnak akik első kézből tudják megerősíteni a csajok véleményét.



2018. máj. 2. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha alacsony emberek kigyúrják magukat, csak még alacsonyabbnak fognak kinézni..
2018. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
nincs rosszabb mint amikor valaki gyúrással próbálja kompenzálni a magasságát....
2018. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Polkorrektség nélkül, a kigyúrás nem nyom annyit a latba, sokkal fontosabb a férfias, magabiztos határozott személyiség. Vagy nem véletlenül mondják hogy a rosszfiúk a sikereresek, akik le tudják dumálni a bugyit a lányokról. Persze ehhez rengeteg gyakorlás kell, hogy lazán tudjon az ember kommunikálni a csajokkal, ezt akár még nehezebb is elérni, mint kondizni.
2018. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Az az 50 kiló kevés szerintem. Nem kell teljesen kigyúrni magad, de ehhez a centihez szálkás alkat jól mutat szerintem. Am 160 alatti lányoknál szerintem szóbajöhet magasságod, de nem árt, ha hozzá nem vagy sovány.
2018. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Így látatlanban azt mondom, különösebben ne gyúrd ki magad. Ha engem kérdezel, nekem inkább az átlagos testalkat jön be, az ilyen kockahas meg hasonlók valamiért kevésbé. Viszont egy izmos férfi láb jól tud kinézni, erős combok és vádli, na azt el tudom nézegetni, nem úgy mint pl két ropit. :D De nyilván azzal sem kell túlzásba esni, csak úgy testhez arányosan.
2018. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Azok az emberek, akik a "magadért tedd" szöveget nyomják, általában nem igazán jártak még kondi közelében és nem beszéltek az ottani emberekkel. A kondizni nekiálló férfiak többsége az esztétikum és az ezzel járó előnyök miatt csinálja a dolgot. Ha valaki sportolni akar, általában focizik vagy valami csapatjátékot játszik. A kondi nem olyan szórakoztató.

Ha felépítesz egy jól kinéző, esztétikus izomtömeget, több lánynak fogsz tetszeni. Pár kattant idiótán kívül senki sem fog olyat gondolni, hogy a "törpeséged" kompenzálod. Velük meg úgysem érdemes foglalkozni.

Azt meg felejtsd el, hogy itt csajok válaszát várod. Nézz körül az oldalon... Az itteni női válaszolók többségét teljes mértékben hidegen hagyja, hogy a tanácsuk mennyire hasznos vagy mennyire működőképes, simán a saját önérzetük és egójuk próbálják legyezgetni. Pár "nem jönnek be az izmos srácok" szövegű lánnyal már ismerkedtem az oldalon és mindnek izmos pasija lett végül. Nálam is érezhetően plusz pontot jelentett, hogy edzem. Ha az itteni női tanácsok alapján próbál valaki csajozni, akkor az garantáltan szűz marad egy életen át.

És nézzük a tényeket: Ismerek alacsony srácokat, akik pár éve edzenek és sokkal több lánynak jönnek be, mint előtte. Nincsenek olyan ismerkedési problémáik, mint a hasonló magasságú, de nem edző ismerőseimnek. De konkrét ismert példának tök jó Mark Wahlberg. 173 centi, de jól kidolgozott a teste. Szerinted, ha lemenne egy buliba, nem találna csajt?

2018. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mivel 170 cm vagy, így azt mondom, igen, számomra lenne pl. haszna. Én is 170 cm vagyok, és régóta edzek, 58 kiló vagyok, női viszonylatban elég izmos, de karcsú. Szóval ha én most szingli lennék, és társat keresnék, akkor sokkal esélyesebb lennél nálam, ha nem lennél cingárabb, mint én, a magasságod pedig simán elfogadható. Ha mondjuk 160-165 cm (vagy alacsonyabb ) lennél, akkor nem lenne számomra semmi értelme.

A többi nő nevében viszont nem tudok beszélni.

2018. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Az alacsonyságot a nőknél csak pénzzel tudod kompenzálni. Ha alacsony vagy, akkor bármit csinálsz, nem fog hozzád vonzódni egy nő sem, esetleg a pénztárcádhoz.
2018. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

18:00 vagyok.

Még annyi, hogy nem tudom mekkora az átlag magasság a férfiaknál, de nekem a 170 cm nem tűnik olyan szörnyen alacsonak. Én 163 cm vagyok és volt olyan párom, aki nálam 1-2 cm-rel alacsonyabb volt. Én nem éreztem gáznak. És nem volt kigyúrva, sőt egy kicsit túlsúlyos volt.

2018. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9: "Még annyi, hogy nem tudom mekkora az átlag magasság a férfiaknál, de nekem a 170 cm nem tűnik olyan szörnyen alacsonak."


A jelenlegi össznépességre (kamasztól a 60-as hapsikig) vetített átlagmagasság 176 cm. A fiataloknál (tizen/huszonéves korosztály) ez már 178-180 körül lehet. A csajok is ennek megfelelően állapítják meg a számukra szóba jöhető magasságot. Általában 180 cm, de minden esetben legalább 175. Tehát a 170 igenis roppant alacsony, az az alatti 160-as tartomány pedig szinte reménytelen kategória. Köszönöm, hogy írtatok válaszokat. Tehát annyit szűrtem le az egészből, hogy klasszikus módon értelmetlen lenne kipattintanom magamat (főleg alacsonyan), de egy stabil szálkás 68-73 kg-ot érdemes lenne hozni. Nekem is Mark Wahlberg jutott eszembe, mint elérhető cél. Bár kissé szépséghiba, hogy ő 3 centivel magasabb (ami szemmel látható) és alapból kőkemény mezomorf alkat és meg klasszikus ektomorf vagyok (nőies ujjak/alkar/lábfej/vállöv). Na mindegy megpróbálom és majd 2 év múlva meglátom, hogy 27 éves koromban is meglesz-e még a szüzességem vagy sikerül végre átesnem a tűzkeresztségen. Akit esetleg érdekel küldhetek fotót, hogy kedvére mondjon véleményt.

2018. máj. 2. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!