Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevezik itt sokan nőgyűlöletnek, általánositásnak azt, hogyha valaki sok nő jellemző rossz tulajdonságait megemliti?

Figyelt kérdés
Maguk a nők sem tagadják itt az oldalon sem, meg szinte máshol sem, hogy nekik bizony igen is számit a külső. Ennek ellenére gyűlölködésnek nevezik azt, ha valaki ezt pl megemliti velük kapcsolatban... Az is egyre nyilvánvalóbb, hogy a pénz,társadalmi státusz stb. megint csak számit a nőknek, nem is kicsit. De még mindig hőbörgőnek, meg gyűlöletkeltőnek nevezik azt, aki ezeket kimondja a nőkkel kapcsolatban. Egyébként a puncs.hu létezése is egy oriási bizonyitéka annak, hogy ezek az állitások a nők nagy részéről bizony igazak. Akkor miért kell tagadni, és kinézni azokat, akik ezt kimondják?

2018. máj. 5. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom azzal ha egy kalap alá vesznek a fenti példába említett nőkkel.

Én tudom, hogy milyen ember vagyok, úgyhogy nem öltözködöm. De bizonygatni sem bizonygatom, hogy én más vagyok/lennék, mert a legtöbben úgysincsenek ezzel előrébb, plusz aki eldöntötte, hogy minden nő ilyen annak a véleménye úgysem fog változni.

2018. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

mért pont a puncsot írod?:D


van ezer sextárskereső(ahol fizetni kell a nőknek :D)


vagy pénzt kapsz azért hogy reklámozd a puncsot?:D

2018. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

A vonzalom (jó esetben) több alapon is áll egyszerre. Ebből az egyik a kinézet. Az, hogy a fizikai teste, megjelenése tetszik az illetőnek. A másik az egzisztenciális helyzete, ez praktikus okok miatt lehet fontos.

Ezeken kívül viszont még van más is. A belső természete, a lelke, illetve az intellektusa, és az érzelmi intelligenciája.


Az, hogy fontos egy nőnek a férfi kinézete és egzisztenciális helyzete nem rossz tulajdonság.

És csupán azért vagy gyűlölködő mivel ekként aposztrofálod.

2018. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Holnap anyák napja kérdező...ajánlom kezd az általánosítást anyukáddal. Vagy neked hogyan esne, ha én meg saját tapasztalataim alapján olyanokat írnék, hogy a magyar férfiak lusták és harmincon felül is az anyjukkal mosatnak főzetnek, de ha mami beteg akkor leszarják? Mert az én környezetemben sok ilyen férfi van mégsem gondolom azt, hogy több millió férfi ilyen lenne.
2018. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
És azt miért nevezik férfigyűlöletnek, ha pl. azt írja le valaki, hogy egyáltalán nem tartja jónak a hagyományos nemi szerepeket, nem tulajdonít kifejezetten a nemükből fakadó értékeket a férfiaknak, és semmilyen szinten nem képes alárendelődni, még annyira sem, hogy a férfit elfogadja fő(bb) döntéshozónak? Vagy azt miért nevezik férfigyűlöletnek egyesek, hogy ha megmondom, hogy azzal jövök össze, akivel akarok, és azt utasítok vissza, akit csak akarok, és vannak férfiak, vagy a férfiaknak bizonyos rétegei, akiktől undorodom lelkileg?
2018. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

#6 Szerintem ez nem férfigyűlölet. Én mindig is igyekeztem partneri viszonyt fenntartani a nőkkel. Ugyanakkor azt észre kellett vennem, hogy vannak nők, akik kifejezetten elvárják ezt a szerepet a férfitól.

Hogy konkrétan döntsek helyettük egzisztenciális, praktikus kérdésekben.

2018. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Én mindig is vonzódtam a férfiakhoz, rájuk figyeltem a legtöbbet, érdekel a lelkük, minden vágyam volt találni magam mellé párt (mivel hetero nő vagyok :P). Sosem gyűlöltem őket, csak én partneri viszont szeretnék. És sosem tűrném el, hogy helyettem döntsenek, irányítsanak.

Nem értem az olyan nőket, akik erre vágynak.

2018. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez is olyan, mint a pia: a mérték a lényeg.

Nem mindegy, hogy azzal van bajod, hogy egyre több az anyagias luxusribi, vagy azt, hogy nem jön össze bárki egy munkanélkülivel. Nem mindegy, hogy azt állítod, hogy kizárólag a kigyúrt szépfiúknak van kapcsolata, vagy hogy már az is felszínes, aki nem jön össze egy 200 kilós hájpacnival.

Stb, stb.

Itt pedig leginkább csak ez a két véglet van jelen. Holott az a helyzet, hogy tartós kapcsolatra te se jössz össze egy 60 éves, 120 kilós, fogatlan hajléktalan nővel, még akkor se, ha azt állítod, hogy nem számít a pénz és a külső.

2018. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Ez is olyan, mint a pia: a mérték a lényeg.

Nem mindegy, hogy azzal van bajod, hogy egyre több az anyagias luxusribi, vagy azt, hogy nem jön össze bárki egy munkanélkülivel. Nem mindegy, hogy azt állítod, hogy kizárólag a kigyúrt szépfiúknak van kapcsolata, vagy hogy már az is felszínes, aki nem jön össze egy 200 kilós hájpacnival.

Stb, stb.

Itt pedig leginkább csak ez a két véglet van jelen. Holott az a helyzet, hogy tartós kapcsolatra te se jössz össze egy 60 éves, 120 kilós, fogatlan hajléktalan nővel, még akkor se, ha azt állítod, hogy nem számít a pénz és a külső."


Hajléktalan sem vagyok, meg munkanélküli sem. Egyszerűen nem születtem jóképűnek, ezért nincs barátnőm. Te túl szélsőséges példákat hoztál fel! Hogy jönnek most ide a hajléktalanok?! Attól még, hogy valaki nem jóképű, még nem fog úgy kinézni, mint egy hajléktalan! Ekkora baromságot, komolyan mondom!...

2018. máj. 5. 17:54
 10/10 A kérdező kommentje:
Vagy te azt vallod, hpgy aki nem néz ki jól, az egyenlő egy hajléktalan kinézetűvel? Komolyan nem értem, hogy jött ez most ide!...
2018. máj. 5. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!